Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell fogynom? Szerintem kövér...

Kell fogynom? Szerintem kövér vagyok.

Figyelt kérdés

173cm 76kg vagyok

Van rajtam háj...

Amióta megláttam ezt a számot, onnantól fogva csak párolt kajákat eszem. Csirke, karfiol, borsó, kukorica, rizs.


F18


2010. nov. 23. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fogyóznod, nem vagy kövér. De ha jobb a lelkednek linkelj képet a testedről úgy könnyebb véleményt alkotni.
2010. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ez a 76 kg miből tevődik össze főleg! Így láthatatlanba mi válaszadók sem tudjuk megmondani, hogy mennyi izom és mennyi zsír van rajtad.

Van olyan ismerősöm, aki profi testépítő, 192 cm és 95 kg. A testzsírszázaléka nagyon alacsony, de egy rohadt kalkulátor meg kiadja rá hogy túlsúlyos, pedig tiszta izompacsirta, egy kis szemernyi zsír sincs rajt.

Van olyan ismerősöm is, aki 178 cm körül van hozzá 70 kg körül - semmit nem sportol, nagy kocka... egész nap a gép előtt döglik, meg játszik. Mondanom se kell, hogy tiszta hájas...

Nyilvánvalóan te érzed, hogy az háj-e rajtad ami van (lehet hogy a bőröd nem? kérdezz meg ismerőseid, ők milyennek gondolnak! lehet te gondolod tévesen hogy az háj) Ha úgy érzed szükséged lenne fogyni, akkor sportolj sokat!!!

Másrészről csak párolt dolgokat enni hülyeség. Hiányaid lesznek (vitamin), jó minőségű ch-kat enni kell! (barna rizs, tk kenyér) A kukorica meg pl. tiszta kalóriadús... a malacokat is azzal hízlalják. A zöldbab, brokkoli sokkalta kalóriaszegényebb. A csirke jó választás.

Ne felejtsd el a gyümiket sem, sovány tejtermékek is kellenek!

2010. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!