Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FOGYNI AKAROK TANÁCSOKAT!?

FOGYNI AKAROK TANÁCSOKAT!?

Figyelt kérdés
Nyáron elhatároztam,hogy elfogyok minden egyes nap rohadt melegbe hosszúujjú pulcsi meg nadrágban futottam át az egész környéket nem ettem sokat sok vizet ittam. még semfogytam le az álomalakra.mosthogy bejött a hideg nem tudok fogynia tornáhozmeg ritkán van kedvem néha fogyok néha meg csak megáll napi 4l vizet iszom ebédelek vacsorára egy activiát eszek és még sem sikerül! tökre kivagyok... segítsetek mitlehetne még tenni borzasztó rosszul vagyok ettől,hogy küzködök és semmi....
2010. nov. 26. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

napi 5-ször kis adagokat egyél semmi fehér kenyér ,tészta,sültkrumpli,zsíros,cukros ételek,cukros italok.

nézd meg,hogy kb.hány kcalra van szükséged egy nap és számold ki az ételek kalória tartalmát.

és reggelizni bőségesen reggelizz,de egészségeset,hogy beinduljon az anyagcseréd.

2010. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és olyan nincs,hogy a hidegtől nem fogysz.én decemberben 80 kg-ról kezdtem és márciusig kb.20 lement
2010. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

és mit ebédelsz??Figyelj a kalóriákra!Az a fontos hogy ne legyen benne sok zsír meg soksok szénhidrát.

PL.Egyél tonhalas salátát!Vegyél rukkolát és tonhalkonzervet(ne olyat amiben re van reszelve teljesen hamen amiben összeáll darabokká)keverd össze(az olajat öntsd le a tonhalról!:)) tehetsz még bele paradicsomot és tehetsz rá pl bazsalikomot.Ilyesmiket.Egyél barna kenyeret ez fontos.Ha nassolni akarsz vegyél mandulát és mazsolát,keverd össze és rágcsáld azt!Amúgy csinálj gyümölcsturmixot.Vagy vegyél búzafüvet daráld le és idd meg!Nekem bejött!Másrészt nekem sem volt kedvem tornára,de beiratkoztam egy fitness terembe és hetente 4x jártam másfél órát.Mivel sosem volt kedvem utána mindig megleptem magam valamivel pl.fodrász,kozmetikus,szoli,körmös,shopping :)) de ha nem engedheted meg magadnak akkor menj haza,fürödj eggyet,és ülj le tvzni,olvasni egyszóval valahogy kapcsolódj ki!

Remélem tudtam segíteni.És bocsi hogy zavaros,hosszú volt a hét :))

21/N

2010. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok fehérjét egyél pl csirke, pulyka mell!ezek nem hizlalnak és éhezni sem kell. emellett szerintem a rendszeres kardió nagyon fontos.ha csak koplalsz attól fogyni nagyon nem lehet sőt a szervezet bepánikol és inkább elkezd raktározni.
2010. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tanács: helyesírás; caps lock kikapcsolása; sok ezer eddigi kérdés átnézése...
2010. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
22%

Kattints erre a linkre!

[link]

Két hét alatt 12kg - ot leadtam.

Szigorúan betartani, tuti eredmény!

2010. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy h ülye, aki nem tudja elolvasni a hasonló kérdésekre adott válaszokat. Kb 100 ilyen kérdés volt.
2010. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szokj rá valami illegális szintetikára meg ott a zacsi meg a nitro és idegeskedj sokat! Akkor sikerülhet!
2010. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!