Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok? Mennyiről...

Mennyit fogytatok? Mennyiről indultatok/mennyi a mostani súlyotok, és milyen magasak vagytok hozzá?

Figyelt kérdés
És hát persze, milyen módszerrel?:)
2010. dec. 12. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

59-ről 49 kg-ra 2 hónap alatt(55 akartam lenni de valahogy nagyon lement a súlyom :/)

165 cm vagyok.

2010. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

90rol 78ra 2 honap alatt (Majus kozepe es Julius kozepe kozott) 178 cm-hez. Ezt a tomeget 1 kg plusz minusz elteressel tartom.


Eloszor az etrendemet szerveztem at --> Reggeli bevezetese, kis ebed es rendes vacsora + csokkentettem a kaja adagot.


Utana bevezettem fokozatosan a sportot. Eloszor futottam (egyre tobbet), most jelenleg mivel hideg van inkabb uszok heti haromszor 3-4 km-t.


A testem atalakult, a hasamon mar csak egy minimalis zsir reteg maradt, a valaim es az egesz felso testem eros lett es egyszeruen tele vagyok energiaval. A labaim mindig izmosak voltak tehat azok maradtak a regiek.

2010. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Januárban kezdtem el kerek 100kg-ról. Most 63kg vagyok. 172cm.

Nekem tényleg az jött be, amit itt is sokan írnak, de mindig lepontozzák őket. Marha egyszerű volt: kevesebb szénhidrát és mozgás. Ennyi a kulcs. Napi 4x eszem, egészségesebben, mértéket tartva, mégsem vagyok soha éhes. Én ezt a 37kg-t úgy fogytam le, hogy mondhatom azt, hogy soha egy percet nem kínlódtam,éheztem érte. Nagyon nem hittem magamban az elején, azt hittem örökre kövér maradok. Most pedig olyan vékony vagyok, amilyen én sosem voltam. Baromi jó érzés :D

2010. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kisnita ***** válasza:
Utolsó Gratulálni szeretnék neked! Hihetetlen nagy eredmény amit elértél, le a kalappal előtted és kívánom neked, hogy érezd jól magad a bőrödben és kapj meg mindent amit a fogyásodtól vártál!
2010. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én 114rol indultam majusban, es mosr 92 vagyok

cukros lettem, es egyeb hormongondjaim is vannak

sokszor keveset eszek, rengeteget iszok, es meg tobbet mozgok

mas ennyi erofeszitessel duplaennyit fogy, ez neha elkeserit, es igazsagtalansagnak erzem, de akkor is le fogok fogyni

sőt, kevesebb a cél, mint szülés előtti súlyom

2010. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kisnita köszönöm szépen és neked is hasonló jókat kívánok!
2010. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!