Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update lisztben kukacot...

Norbi update lisztben kukacot talált már valaki?

Figyelt kérdés
Most bontottam fel egy Norbi lisztet és tele van kukaccal. Nagyon el vagyok keseredve mert 990 Ft a fél kilós. Ráadásul ezek után nem merek többet venni. Nem tudom van-e értelme reklamálni, mert azt is mondhatják, hogy nálam költözött bele a kukac, pedig tényleg most bontottam fel. Szerintetek? A honlapjukat nézegettem, nem találtam termékvisszahívást rajta.
2010. dec. 24. 10:22
1 2
 1/15 Da puta madre ***** válasza:
54%

Ezért fogyaszt. Megveszed, de nem tudod megenni, mert kukacos. Ez "Norbi titka".


Az update rendszer lényege nem az, hogy más a lisztje, hanem az, hogy meg van határozva, hogy mikor mit ehetsz. Ha ezt betartod, ugyanazt a hatást éred el, mintha megvennéd drágábban az update lisztet. Vagyis nyugodtan vegyél nem norbis lisztet, ha ezzel csinálod az updatet, akkor ugyanazt éred el.

Maga a módszer, hogy hatásos-e, az más tészta.

2010. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

A lisztbe bizony akkor van kukac ha kb 1 éves. Tehát én nem a lisztet hibáztatnám, hanem a boltot. Lehet volt rajta kis lyuk ahol bement a légy és beköpte

Vegyél nyugodtan, lehetőleg hipermarketban. Reklamálni nem érdemes

2010. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Az egy marhanagy lehúzás. A norbis cuccuk semmiben nem különböznek a normáltól, csak drágábbak. Ez onnan lehet tudni, ha figyeled a termékeket, időnként lekrül egyikről a jelzés, míg másikra felkerül, miközben összetevőiben nincs változás. Nem nehéz kitalálni, miről szól a dolog...
2010. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha megvan a blokk, én visszavinném a boltba.

Valószínűleg az utolsónak van igaza, és a bolt hibázhatott.

2010. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
SZerintem felesleges, simán rávágják, hogy ezt 2 éve vette...
2010. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd vissza, ha megvan a blokk.
2010. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miert ne reklamalnal? Nyugodtan, de eloszor Norbi Urnal. Ha meg akarja vedeni felfujt termekei hirnevet, akkor fog kuldeni Neked ingyen egy masik csomagot, nehogy elterjeszd a rossz hirt, es bemartsd a hirnevet. A legjobb reklam szajrol-szajra megy. Norbi es Co is tudja ezt.
2010. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fordulj a fogyasztóvédelemhez, Norbi nem az atyaúristen, hogy nem lehet nála reklamálni.
2010. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Fogaysztovedelem eloszor azt fogja tanacsoni, hogy egyezkedjen Norbival es uzlettel eloszor. Csak mindezutan, ha nincs megegyezes szol bele.
2010. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tök mindegy, milyen termék, vidd vissza a boltba és kész
2010. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!