Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes belekezdenem ebbe a...

Érdemes belekezdenem ebbe a fogyókúrába? Infó lent

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és egyszer már volt egy sikeres fogyásom, 99 kilóról fogytam le 85 kilóra, de sajnos visszaszedtem egy év alatt, mert abbahagytam a mozgást, és újra "tömni" kezdtem magam. Most 95 kiló körül vagyok, és szeretném elkezdeni a 13 nap alatt 10 kilót diétát ( [link]

Ajánlanátok nekem 178 centihez és 95 kilóhoz? Bele merjek vágni? Ha igen, akkor tudtok valami segítséget adni hozzá, hogy kitartó legyek benne? Vélemények, sikertörténetek, minden érdekel!!


2011. jan. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha 13 nap után abbahagyod a diétát, mi lesz? nem jön vissza megint kamatostul? vagy egy életen át, minden nap ezzel akarsz élni, kockáztatva, hogy a napi 500kcal-os bevitelek miatt egy nap elájulsz és a kórházban kötsz ki, ahol az alacsony vércukorszint mellett milliónyi hiánybetegséggel is számolhatsz?


ajánlok egy értelmesebb és tartósabb "módszert". azért tettem idézőjelbe, mert ez nem egy kúra, amit végigcsinálsz, majd 10 kiló mínusz után hátradőlsz, és ismét teletömöd magad. ez egy életmód, amiben élni kell.

a lényege az, hogy sose légy éhes (tehát nem kell önsanyargatni magad), tehát napi 4-5x kell enni keveset. persze nem mindegy, hogy mit, a fehér lisztes, cukros, zsíros dolgokat száműzni kell az étlapról. olvass kicsit utána itt az oldalon, millió ilyen kérdés volt már. ezzel az életmóddal fokozatosan veszíted el a túlsúlyod (ahogy fokozatosan szedted fel), viszont ha betartod a szabályokat, életed végéig jó alakod lesz.


a döntés a te kezedben van.

2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, és a fenti diéta vízből, vitaminból, izomból és egyebekből fogyaszt. zsírból egy dekát sem. viszont amit vissza fogsz szedni, ha befejezed, az egytől egyig zsír lesz.

eredmény: a fohyókúra után +2-3 kiló a kiindulási súlyodra

2011. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem,nem érdemes.És egy diéta 6hétnél,2hónapnál kezdődik.

Ami neked kell az egy fokozatos ch csökkentéses diéta.

95 kilóhoz meg kell enni kb napi 4000 kalóriát.Minden hónapban csökkented 300 vagy 500 kalóriával,amíg el nem jutsz a napi fehérjére épülő 1500kalig,utána azt tartod,amíg elégedett nem leszel.Ha sportolsz,akkor fele annyi idő alatt sikerül.

2011. jan. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!