Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatalmas lett a hasam és az...

Hatalmas lett a hasam és az arcom is pufisodott a karácsonyi, szilveszteri és újévi eszem iszomok után, lányok, csajok, anyukák, asszonyok ugye nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
26/L
2011. jan. 6. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. 20/F
2011. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hízni ünnepek alatt.

Most is híztam 2 kilót, de elkezdtem fogyózni, meg mozogni, és már érzem, hogy laposabb lett a hasam.:)

Amúgy ünnepek alatt sem lehet sokat hízni, mert ahhoz is idő kell.

Amúgy mennyit híztál, hogy "hatalmas" lett a hasad?Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt hatalmasra tud nőni.

2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen nem vagy egyedül. Nagyon sokan vannak a te helyzetedben, a tél még az ünnepeken kívül is általában víztartalékolással jár és fokozott szénhidrátbevitellel, ezért a legtöbb ember ilyenkor felszed magára némi izmot/zsírt, amelyet aztán később ledolgozza vagy nem, akarattól függően.
2011. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Furcsa, én nem szoktam.Mármint én egyáltalán nem vagyok ilyen adottságú.SŐT.Én 13 vagyok(tudom, fiatal vagyok a fogyáshoz, meg minden...),és a kinézetem miatt sokan cseszegettek az osztályból, és tényleg kicsit pufi voltam, ezért hát, elkezdtem edzeni(kb ilyenkor 12 évem elején voltam...), és egy év alatt ez mind lement napi 100 felüléssel, lábemeléssel, súlygyakorlattal.Nekem annyi a titka, hogy ünnepekkor ugyanúgy eszek, mint bárki más, csak én utána este le is edzem, és hopp, nincs is hízás:DD
2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!