Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 15kg akarok leadni akkor...

Ha 15kg akarok leadni akkor az Atkins vagy a 90 napos diéta a hatásosabb/jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 22:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 170cm 70kg vagyok jó lenne 55-57 kg-ra lefogyni
2011. jan. 6. 22:19
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
sport b+, sport!!!!!!!!!!!
2011. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sportolok b+ meg képzeld el -.-

de mellé még akarom valamelyik diétát is csak nemtudom meilyeket.

2011. jan. 6. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
tök mindegy melyiket, csak tönkre vágod a szervezeted mindkettővel
2011. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettő rettenetesen rossz, tönkreteszed velük magadat, és vissza is szedsz abból, amit leadtál, ha abbahagyod...

Ésszerűen, egészséges ételeket kell enni, és ne az legyen a legnagyobb mozgás az életedben, hogy elmész a tv távirányítójáért :)

2011. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem... vannak itt akik sokan azt írják milyen egészségtelen, de más oldalon ahol olvasom még van hogy azt írják hogy egészséges is valamennyire...

akkor úgy mondom hogy tegyétek félre azokat h egészségtelen meg sport meg ezeket az az én felelősségem inkább aki tud az adjon tanácsot ezeket mellőzve hogy melyik lenne jobb. köszönöm

2011. jan. 6. 22:28
 7/13 A kérdező kommentje:
az előbb írtam le hogy sportolok heti 3 röpi tudom nem nagy sport de mostanában beiktatok itthonra pár gyakorlatot..
2011. jan. 6. 22:30
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Melyik lenne jobb arra, hogy teljesen tönkretedd a szervezeted? Az Atkins.
2011. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
eselytelen....
2011. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem jó. a túlsúlyos cukorbetegek számára kitalált diétát ajánlom neked, GI-diéta a neve, a szénhidrátokat osztályozza felszívódásuk alapján. ha fogyni szeretnél napi 140 g szénhidrátot fogyassz 5 étkezésre elosztva fehérjével kiegészítve, teljeskiőrlésű gabonából, zöldségből és gyümölcsből. és sportolj rendszeresen (heti 3-4x 1,5 óra aerob edzés). ismerek valakit, aki szinte csak makarónit meg kenyeret, szénhidrátot fogyaszt, (teljes kiőrlésű lisztből!! ez a lényeg) betartja a szénhidrátlimitet és fogyott 15 kilót. szinte bármit ehetsz, csak a mennyiségre kell figyelned.
2011. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!