Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom megállni, hogy ne...

Nem bírom megállni, hogy ne egyek édességet ( mit tehetnék h ne kívánjam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyél. Attól mert párnaponta megeszel pár kocka csokit semmi bajod nem lesz. Főleg akkor nem ha reggelire eszel.
2011. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

én sem. :(

nálam az a gond, hogy nem napi pár kocka csokit eszek meg, hanem ma vagy 200 gramm szaloncukrot, pár napja is ugyanennyi Milkát, alig van olyan nap, hogy ne ennék valami édességet.

2011. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

amúgy azt hallottam, hogy aki sok húst eszik, az kevésbé kívánja az édességet.

még nem próbáltam ki, de ki kéne.

2011. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

úristen, milyen nem normális emberek adnak ide választ!!! eszméletlen szánalmas... hányja ki??? ráKja (véletlen sem ráGja) meg és köpje ki?? normálisak vagytok??? Attól még, hogy ti divatból!! ezt csináljátok nem kell normális embert erre biztatni... sosem értettem az ilyet, nagyon szánalmasak vagytok!!! Akinek tényleg étkezési zavara van és hány vagy éppen megrágja és kiköpi biztos, hogy nem javasolja másnak, mert tudja mennyire rossz az a bűntudat!!! úristen, de divatmajmok vagytok!!!


Kérdező! Neked annyit tudok javasolni, hogyha az édességet kívánod akkor vagy reggel egyél meg egy kisebb csokit vagy 1-2kockát vagy esetleg kiskanál mézet! Az még telít is és elveszi az étvágyat. Nekem bejött! : ) Persze azért hetente/kéthetente egyszer én is eszek kis csokit, mert tovább nem bírom :P

2011. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez egy öngerjesztő folyamat, minél többet eszel, annál inkább kívánod

keress rá a gugliban a "cukorfüggőség" szóra

2011. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

21.45-nél a pont. 1-2 kockától csak százszor jobban fogja kívánni az ember a cukrot. Rosszabb, mint ha nem enne egyáltalán.

Ha 2-3 hétig kibírja valaki, hogy ne egye a cukros sz@rokat, akkor utána hipp-hopp eltűnik a függés. Csak hát eddig el kell jutni.

2011. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csipkerózsika ***** válasza:
100%

Az egy-két kockából tényleg könnyen lesz egy egész tábla...


DE Én tudok egy tuti tippet.

Amikor az emberre rátör a vágy, el kell képzelni az adott ételt vagy nasit valami nagyon undorító, ehetetlen formában.

Pl. tele van kukacokkal, hajjal, vagy penészes.

Ettől biztosan elmegy a kedved.

2011. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

natúr joghurtba keverj fahéjat, v tiszta kakaóport, mézet

és tegyél bele gyümiket édes

túrót szintúgy

rágcsálj aszalt gyümiket pár nap és megszokod

korpovit keksz sztem segíthet

natúr zabpehely mézzel szintén édes

1-2 kocka étcsoki

kakaó édesítővel

esetleg egy pohár kávé édesítővel (nekem ez is bevált) hátha neked is

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ma ettem 2 nagy sütit+ 10dkg mogyorót plusszban. Ez legalább 1000 kalória...de nincs bűntudatom, vacsizni nem vacsiztam, bár ennyitől nem is voltam éhes, ami érthető. Majd holnap nem eszek ennyi nasit. Fogadjunk, hogy nem fogok ettől hízni!
2011. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző, persze, hogy nem fogsz ennyitől hízni, hisz' még fiatal vagy! gondolom. :)

na, de majd 28-30 körül meg utána...

bár ne legyen igazam.

2011. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!