Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam? Kérdésed túl...

Elrontottam? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Reggeli: rántotta(4db tojásból)+1db pirítós

Ebéd: 2db narancs

Vacsora 18:00 :(ez a gázos) 5db baromfi fasírt(kicsi) és 1db 200g-os puding ami 200kcal.

elronottam a fogyókúrám a puding miatt?


2011. jan. 17. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ebédet meg a vacsorát megcserélnéd akkor nem gázos a pudling :)
2011. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs semmi elrontva, hacsak nem az, hogy alig eszel valamit. 2 narancs nem ebéd! és ha nem ettél volna pudingot vacsorára, az is kevés lenne! 10órai, uzsonna hol marad? akkorra lehetne enni gyümölcsöt (10óraira a puding is belefér). nem koplalni kell, mert abból sosem lesz fogyás.

tehát ebben az értelemben elrontottad, mivel ha nem fedezed kajával a napi anyagcseréhez minimálisan szükséges energiát, akkor le fog lassulni az anyagcseréd, a fogyás pedig előbb-utóbb megáll. plusz ha nem eszel elég fehérjét, akkor a fogyás nem zsírból, hanem izomból történik, az eredmény pedig egy ugyanolyan zsíros, kicsit vékonyabb, petyhüdt test.

2011. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!