Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, és már...

Fogyni szeretnék, és már kipróbáltam egy rakás teát, de nem működik. 70 kg alá nem megyek, pedig estére sem vacsorázok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. máj. 31. 15:58
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbáld kiszámolni a napi kalória értéket. 1200 kcal körüli napi bevitellel már lehet szépen, egyenletesen fogyni.
2007. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
próbáld ki Rubint Réka dvd-jét és az update-t,nekem bevált.10 nap alatt 5kg.
2007. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én egy Lite nevű port használok, amiből shaket kell készíteni. Nekem bevált. A szülés után rengeteg féle és fajta fogyokúrát kipróbáltam, de 1-2 kg után megálltam. Ezzel már 15 kg-ot leadtam. Vacsi helyett iszom.
2007. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%

Javaslatok fogyásra:


1. Evés előtt sétálj egy nagyot, utána ne egyél semmit. Hidd el, beválik! :)

2. Egyél kevesebbet (még ennél is), helyette egy kis saláta, zöldség, gyümölcs. És ha éhes vagy, igyál vizet. Ez már nem vicc; a víz telít, így nem érzed magad annyira éhesnek. Ja, és mozogj minél többet!!!

A fogyás akaraterő kérdése, akárcsak a dohányzásról való leszokás. A tea nem sokat segít, napi 25-30 perc futás, fél óra gimnasztika, pár km úszás többet ér. Valójában akármennyit ehetsz, ha eleget mozogsz hozzá.

2007. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Huh egyik válasz "jobb" mint a másik.:-)


Figyelj elsőként nem a teától fogsz lefogyni,hanem a diétától (NEM ATKINS, UPDATE, MEG 90 NAPOS meg egyébk hülyeségek), hanem diétától!

Hibás az hogy este nem vacsorázol. KCal értékkel ne számolj. A fehérje és a szénhidrát a lényeg. 2g szénhidrát/testsúlykilogramm és 4g fehérje /tskg,

vagyis 70 kilónál napi 140 g szénhidrát, és 280 g fehérje,

tartalmazzon az étkezésed 10 % nyi zsír, általában olivaolajból, vagy lenmagolajból, a zsír is fontos. LISZT. CUKOR tilos!!! napi 8x étkezés, és a nap utolsó három étkezése, vagy pl délután 4 vagy 6 tól már csak zöldség és hús legyen,. Ettől felgyorsul az anyagcseréd. EZt még tudod még hatékonyabbá és gyorsabbá tenni, ha reggel éhgyomorra egy órát tempósan gyalogolsz, monoton tempóban, heti 7 nap. És még hatkéonyabbá, ha lejársz edzeni is terembe, akár férfi akár nő vagy, heti 3x 1 órát. Elvileg hetente max 1 kilót kell leadnod, ha túl gyors a fogyás, nőveld meg a szénhidrátot 20 g al, ha kevés a fogyás, csökkentsd. Ezzel lehet játszani, a diéta elején, közepén, és végén. Mellette vitaminok, napi 3 liter folyadék , és persze ha nagyon akarod thermogenikus zsírégető használata vagyis pl L-Carnitin, Inzitol tartalmú zsírégető készítmények, de diéta nélkül semmit nem ér! A teára meg ne bízd az alakod.

sok sikert!


bővebb infó: OLVASD EL FIGYELMESEN!!


[link]

[link]

2007. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!