Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs hízlal? Napi hány...

A gyümölcs hízlal? Napi hány db. almát kell enni, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Elég sok gyümölcsöt eszek, főleg narancsot, és almát, de amikor nyár van, akkor csinálok gyümölcs salit mindenféle gyümölcsből, fú hát az, hogy milyen finom(Na abból olyankor rengeteget benyomok).Nagyon sok gyümölcsöt eszek, és sokan mondták, hogy nem kéne sokat enni belőle, ha fogyózok,főleg este, de én akkor is eszek.Igaz gyümölcscukor van benne, ami más.De az is hízlal?
2011. jan. 20. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcs nem hízlal. A nem megfelelő ételtársítás hízlal.
2011. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én reggel, tízóraita, uzsira és vacsorára is eszek gyümölcsöt

nem hízok tőlük egy dekát sem pedig fogyi alatt vok én is

mandarin, alma, nrancs reggel banán

2011. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a gyümölcsökben kisebbrészben van gyümölcscukor, de az is cukor, és hízlal.


napi egy kiló gyümölccsel 100g cukrot viszel be, ami elég sok. egy alma 25g cukor, 5 teáskanál.


Gondolj csak arra, hogy sok gyümit eszel, ha fogyasztana, olyan lennél, mint egy nádszál. Ehelyett itt kérdezősködsz a fogyókúratopicban.

2011. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcs nem hízlal, kivéve banán. Igen, van benne gyümölcscukor, ám ez nem egyenlő mondjuk a nápolyiban lévő cukorral. A gyümölcscukorra szüksége van a szervezetnek, ráadásul nagyon hamar el is égeti azt. A finomított cukrok meg raktározódnak, mert nem tudja a szervezet könnyen megemészteni. Minél lédúsabb egy gyümölcs, annál kevesebb kcal van benne (görögdinnyének pl. 90%-a víz). Tévhit, hogy (fogyi alatt) este nem lehet gyümölcsöt enni. Lehet, nem fogsz hízni tőle, nem gátolja a fogyit (tapasztalat). Ami miatt nem tanácsos sem közvetlenül lefekvés előtt, de FŐLEG NEM REGGEL, ÉHGYOMORRA, az az, hogy megnöveli a gyomorsavat és ez gyomorbetegek szempontjából pl. abszolút nem jó. A reggeli, éhgyomorra történő gyümölcsevés valamilyen szinten káros, az esti nem igazán.
2011. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)Amúgy most már lecsökkentettem az adago napi 2-3 almára, vagy narancsra, és mondjuk este vacsihoz inkább zöldséget eszek, de ha tényleg nem hízlal, akkor nyugodt szívvel fogok enni.(Persze azért nem kilószámra.)
2011. jan. 21. 13:17
 6/6 FranCicu válasza:
a gyzmulcsbe fruktoz van azaz gyumolcs cukor amibol a a testnek felesleges mennyiseg a vizelettel kiurul.. ugyh nem kene de van benne glukoz kisebb mennyisegben ami rad ragad.
2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!