Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 10 kilót fogyni...

2 hónap alatt 10 kilót fogyni az soknak számít? Ez már jojó effektust fog okozni?

Figyelt kérdés
177 cm vagyok (nő), 85 kiló voltam, most vagyok 75. Egyáltalán nem drasztikus a diétám, nem éhezek, nem érzem magam rosszul. Mozgok is mellette. Azt olvastam/mondták hogy heti 0,5-1 kilónál többet ne fogyjunk mert az drasztikus és annak visszahízás lesz a vége.
2011. jan. 21. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. :) A fogyás sebessége egyénfüggő, az 0.5-1 kg egy átlagos érték. :)
2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg a ZSÍRBÓL való fogyás. Igen, ez az egészséges, de nagy valószínűséggel te vizet vesztettél (mindenki veszít a fogyi elején, azért mert kevesebb készételt/sózott cuccot eszik. A só megköti a vizet -> ha keevsebbet eszel, kevesebb víz is lesz benned, + több gyümit/zöldséget eszel, amik vízhajtók.) a vízveszteség kb. 2-3-4 kg is lehet, így a maradék az kb. 6-7 kg, ami zsírból történt, így ez ideális.
2011. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó köszönöm!!! Nem szeretném visszahízni ugyanis.
2011. jan. 21. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Jónak számít,csak ugye a kérdés az,hogy miből.

Diéta elején kellett volna mérned egy testzsírt,egy hónap múlva ismét.Így viszonylag egyszerűen kiderítheted,hogy miből sikerült leadni.

Ha csökkent a testzsír,akkor valóban kiváló teljesítmény,ha nem csökkent,csak a testsúly-fehérjemegvonás stb hibák-akkor az izomtérfogat változott és ha abbahagyod jön a yoyo.

2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jön vissza, ha abbahagyod a mozgást és visszatérsz az eredeti kajálásodhoz. Ha tudsz változtatni, akkor nem jön vissza. De szerintem is sok a 10 kiló. Vagy nagyon drasztikusan csinálod, vagy kéne nézetni egy vércukrot, nem vagy-e cukorbeteg.
2011. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!