Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyros, pizza és hasonló...

Gyros, pizza és hasonló ételek mennyire hízlalnak ha fogyókúra alatt néha néha bűnözök?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha néha néha, nem csak egyszer, akkor nagyon.

Gondolj bele, hogy mivel van az tele. Gyrosban mégiscsak hús van, és nem épp a zsírszegény fajta.

Ha pizza, akkor legyen olasz: vékony tészta, sok feltét, de az se mindegy, hogy mi.

2009. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hízlal. nem kicsit: nagyon. Ezzel együtt én két hetente egyszer tartottam egy bűnözős napot és mindent felfaltam ötösével, ami az utamba akadt.:) 3 hónap alatt tíz kilót fogytam 175/65-ből 55 re. Nincs narancsbőröm, nem híztam vissza. (Ez 5 éve történt)
2009. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
". válaszadó: Te milyen fogyókúrát alkalmaztál??? Én is 10kg-tól szeretnék megszabadulni.170/65 vagyok
2009. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó válaszadó vagyok: Bocsi 2. válaszadónak szólt a kérdésem
2009. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Második vagyok. Délig felfaltam a napi rengeteg, kb 80 g szénhidrátomat változatos félig megevett pogácsák és abonettek képében némi felvágottal. Ebédeltem fehérjét, csirkét, tojást, túrót, halat zöldségekkel vagy gyümölcsökkel, mikor mit. Uzsonnáztam hasonlóképpen, és számolgattam, hogy a napi zsírfogyasztásom nehogy 30 gramm fölé menjen! De ettem, mindig ettem valamit rágicsát, magokat, hogy turbózzam az anyagcserémet. Aztán az este 9 körülre ütemezett napi futásaim előtt egy órával ettem egy banánt, ittam egy csomó vizet, pisiltem sokat és elmentem futni.

Két hetente egyszer bűnös napok- erre vártam.:D

Számoltam mindent. Egy kockasajtban mennyi zsír lehet? Két szelet kolbászban? Ha egy kiló zsír energiája kb 100 ccal, akkor mennyit futhattam le aznap? :) Így csináltam.

A bűnös napokat felemeltem heti egyre azóta- így nem eszem magam tele ilyenkor sem. A napi szénhidrátomat nem számolgatom, de továbbra is délelőttig eszem meg.

A futásba gyorsan belejöttem, mert csigalassan kezdtem el- a 70 éves nyugdíjasok leelőztek sétatempóban anno, ez komoly- de ma már hiányozna, ha nem futhatnám le heti 4-5X a magam 3-10 kilométerét. Mikor mennyit. A félmaraton már megvolt.:)

Ahogyan én fogytam arra talán most Norbi módszere hasonlít a legjobban. MINDIG elképzeltem, ahogy fogyok...

Kitartást Nektek is!

2009. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Javítok: 1 kg zsír =cca 1000 kcal.
2009. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
1 kg zsír = 7000 kcal...
2010. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Én még mindig azt mondom, hogy hülyeség teljesen kizárni az ilyeneket az étrendedből. Megkívánod? Én úgy csináltam, hogy kerítettem magam mellé egy vállalkozó kedvű embert, elmentünk, megvettük, és elfeleztük. Egy héten egyszer nehogymár azt mondjátok, hogy nem fér bele. A húsra egyébként is szükséged van.

Több helyen láttam olyan gyrost, amiben csirkemell van. Hogyha találsz ilyet, akkor inkább azt vedd meg, ne a hagyományos zsírosat, de mondom, szerintem néha belefér az is ésszerű mennyiségben.

2012. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!