Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változtassak valamit az...

Változtassak valamit az étrendemen? Az igaz, hogy ha napi ötször ennék keveset, az felgyorsítaná az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Reggel ettem egy bögre cukormentes gabonapelyhet zsírszegény tejjel, meg egy almát.Ebédre ettem 100 g csirkét, 3 szelet párizsit, meg ettem hozzá céklát, és egy narancsot.Vacsorára ettem 50g szardíniát, 3 szelet párizsit, és ittam egy pohár zsírszegény tejet.Mostanában valamiért nagyon megkívántam a tejet, pedig korábban nem is szerettem, de 1-2 pohárnál nem iszok többet, meg nem is iszok minden nap.Vagy inkább abszolút ne igyak?Nem mozogtam még semmit, csak sétáltam egy órát, de az szerintem jelentéktelen.De azért nem hagyom ki a mozgást, nemsokára cardiozok egy órát.
2011. jan. 22. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy párizsit nem kellett volna ennem, de nem volt más itthon.:S
2011. jan. 22. 20:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyit pörget igen, de nagyon ne éld bele magad. A részletes étrend helyett inkább azt írd le, hogy ebben mennyi a fehérje és a szénhidrát és a zsírmentes testsúlyod az mennyi.
2011. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tok jo....
2011. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!