Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez bulémia? Elkezdtem fogyókúr...

Ez bulémia? Elkezdtem fogyókúrázni egy hete kb. Járok edzeni is. Ma apa vett kakóscsigát.

Figyelt kérdés
... megettem. Ha kihányom, akkor lenne komolyabb bajom? Úgy értem, ha egyszer-kétszer ilyet csinál valaki, akkor lesz komolyabb baja?
2009. febr. 7. 15:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egyszer-kétszer sem szabdana ilyet csinálni. inkább fuss két kört és oda a kakaóscsiga. És még kevesebbet is szenvedsz.
2009. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van... egyébként nem hánytam, utálok is hányni, ( hál'istennek elég régen fordult elő ), csak annyira lelkiismeretfurdalásom volt, h megettem :(

köszi a választ! :)

2009. febr. 7. 17:24
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán ne legyen lelkiismeretfurdalásod:)hiszen ha sportolsz,akkor szükséged van az energiára,hogy ne legyen komolyabb bajod:)
2009. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) köszönöm!
2009. febr. 7. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihányod, az kimarja a nyelőcsövedet és tönkreteszi a gyomrod. Mindig gondolj erre, és a bűntudatotdat sporttal vezesd le.
2009. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hű, okés... köszönom! Járok edzeni, szóval azzal nincs probléma.. heti 2x, de jövő hét utáni héttől heti 3x megyek :)
2009. febr. 8. 02:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is azt mondom, hogy inkább sportolj többet, ha megeszel egy "bűnös" ételt és ne legyen lelkiismeret furdalásod! Az önhánytatásra könnyen rá lehet szokni, ami nagyon veszélyes. A sav szétmarja a fogaid, a nyelőcsöved... szóval ne is gondolj ilyesmire, nem éri meg! Sok sikert a fogyókúrához és csak okosan!;)
2009. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi! :) aranyos vagy!
2009. febr. 8. 15:14
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
arra persze nem gondoltál, hogy nem kéne szart enni? úristen de sok lángész egy helyen... esetleg ha nem eszel feldolgozott szemetet (cukros lisztes dolgok) amiknek magas a glikémiás indexe, akkor nem híznál el tőlük.
2009. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj... Nehogy azt gondold, hogy hülye vagyok! Igen, igazad van, és TUDOM. Csak nem ilyen hangnemben kellene válaszolni! így gondolom lett egy jó napod, hogy kiadtad a " dühödet " ! Ide normális embereknek kellene, h járni, legalább válaszolni, nem ilyen bunkó embereknek mint te!


Nekem vette apa, mert megszokta, h mindig vesz. Ő nem szereti így ki kellett volna dobni.. vagy vigyem át a szomszédba????


Bunkó!

2009. febr. 11. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!