Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha annyira...

Mit lehet tenni, ha annyira kiéleződött a helyzet, hogy a reggeli zabpelyhen kívül (gyengébb napjaimon) bármilyen kicsi szénhidrátot eszem, azonnal meglátszik?

Figyelt kérdés
Tudom, h elszúrtam, de van kiút? A szénhidrát alatt most a magas szénhidráttartalmú dolgokat értem. Túró Rudi,és máris meglátszik...
2011. febr. 1. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek a fogyókúrákhoz, meg az emberi szervezethez se, erről a Tibiról se tudom kicsoda, de szerintem azt az egy Túró Rudi mennyiségű szénhidrátből egy pillanat alatt zsírszövetté alakult felesleget csak te látod. :)
2011. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy meglátszik? Többet mutat a mérleg? Mert egy túró ruditól nem lesz hirtelen nagy hasad...


Amúgy igen, elszúrtad. Annyit tudsz tenni, hogy szép fokozatosan többet eszel szénhidrátból. Ez a folyamat több hétig tartson, tehát ne úgy csináld, hogy 3 nap alatt növeled az adagodat.

A másik az, hogy ne túró rudikkal akard már fedezni a szénhidrátot... Ha visszaállsz a régi étrendedre, megint duci leszel. (Gondolom azért kezdtél el diétázni, mert felesleg volt rajtad).

Harmadrészt pedig sportolj többet, mint eddig. Ha eddig nem tetted volna, kezdd el.


De amúgy ha leírod, hogy pontosan mit és mennyit eszel, hány kg vagy, mennyi a cél, és mozogsz-e (ha igen, mennyit), többet tudok segíteni. Akár priviben is írhatsz.

2011. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a fogyókúrám alatt folyton Túró Rudit ettem, ha édességet kivántam. És attól még ugyanúgy fogytam. Azért az elég gáz, ha megvonsz minden 'örömet' a szervezetedtől!
2011. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!