Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha delutan 4kor eszek utoljara...

Ha delutan 4kor eszek utoljara akkor lefogyok vagy epp h raktarozni fog a szervezetem, stb? viszonylag hamar is megyek aludni. Alltalaban 9kor.

Figyelt kérdés

ebbol allna a napom:

reggel 6 kor reggeli tk kenyer sok zoldseg tojas vagy ami eppen van


suliban 2-3 alma vagy mas gyumolcs + 1 joghurt


ha hazajovok delutan 3-4kor akkor ebed es utana mar semmi?


ha esetleg ehes lennek akkor 1 alma vagy 1 pohar tej...

+napi 2 L viz

most vagyok 165/85

17/L


szerintem eddig sem ettem sokat csak mindig este :S

ebbol allt eddig a napom: suliban 3 kifli vagy feherkenyer amikor hazajottem 3-4kor ebed es meg este 7-8kor is ettem vagy kenyeret vagy ami ebedre volt...


2011. febr. 5. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

6 után ne egyél(a lefekvés elött 4 orával még lehet enni).

Szerintem ha eddig vacsoráztál és most nem fogsz már fogysz vele,amúgy a mozgás a legfontosabb,mert az formál és segít a fogyásban.Nehezebben is megy vissza a kilo ha sportolsz.

2011. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

k.rva keveset eszel!!!! koplalás helyett egyél ésszerűen és kezdj sportolni


és nézed meg magad a háziorvosoddal, mert amit előtte ettél az sem örülten sok, hogy 20-25 kg plusz legyen belőle, hacsak nem 3 adag ebédet ettél

2011. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont van egy rokonom aki ennyi idős ennyi kilo és ez a magassága.Most volt kivizsgáláson.Megnézték a vérét és több vizsgálaton kellett átesnie.Elküdték dietetikushoz és mozognia kell.A vérnyomása 160 volt.Jobb lenne a saját orvosodhoz elmenni és kérni beutalot egy ilyen vizsgálatra,mert nem fájdalmas viszont kiderithetik h mi a baj,a doki meg tudja mondani azt is h milyen kajákat kerülj.Szerintem is amugy kevés ez a kaja mit eszel és hamar visszajön majd a leadott kilo,inkább egyél kiadosan reggel(mint a királyok)ebédre föttétel(fontos h ne menjen tönkre a gyomrod)és vacsit 6 ig ejtzsd meg de az már valami nagyon egyszerü legyen.Még annyit h mindig ha éhes vagy elöször igyál meg egy pohár vizet vagy juice-t,mert lehet h csa szomjas vagy és el is telit,nem eszel majd annyit.Zöldség gyümi jo az emésztésnek szóval az mehet bármikor.A mozgás pedig a legfontosabb.Kitartás!
2011. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat


am orvosnal mar voltam, az orvosom annyit monodott : "genetika" mert ugyanilyen anyukam,testverem, es ilyen volt a nagymamam is...de egyek minden nap sok gyumolcsot, es igyak sok vizet es akkor lefogyok ... ettem is ittam is..de semmi valtozas...


de mindent a "genetika"-ra fognak ra... a vernyomasom is magas 140/80 ... ez is genetika allitolag...


es meg majd most fogok elmenni pajzsmirigy kivisgaltatasra jovohet penteken...meglatjuk mi lesz...

2011. febr. 5. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
genetika az anyja p.csája, válts háziorvost, ha ilyen segghülye
2011. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem hinném h ennyivel le kéne zárni a dolgot h genetika.Nekem van olyan ismim aki örök életébe kövér volt és lefogyott olyan 30 éves korára.Mindent lehet,csak utána kell járni.Asszem még olyat is megtudnak nézni hogy mi az ami annyira fog rajtad,valakin pl.a tejtermékek és lehet h elég h azt elekerüld.Ne törödj bele ebbe mert komoly egészségügyi gondjaid lehetnek fiatalon már.
2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó ha este már nem eszel, mert akkor alvás közben a szervezeted nem az emésztéssel "kell", hogy foglalkozzon, hanem növekedési hormont termel. Lényeg, hogy reggelre nagy rosttartalmú ételeket egyél. (mogyoró, zabpehely) és minnél üresebb nyomorral feküdj. Finom lisztet és az ipari cukrot lehetőleg kerüld. Étkezés után fél óráig ne igyál, mert az belassítja az emésztést. Ha még egy kis mozgást is beiktatsz akkor fogynod kell IDŐVEL! Türelem.
2011. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!