Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék magammal? Tudom,...

Mit tehetnék magammal? Tudom, hogy a fogyókúra az én koromban nem megfelelő, de egyszerűen képtelenség ez.

Figyelt kérdés
13 éves leszek márciusban, és...hát nem vagyok egy vékony alkat. Most aerobikozni járok, és nyárra remélem lesz valami változás erről mit gondoltok? Eleve nem eszek sokat, mert arra nincs időm. Fogyóznom kéne?
2009. febr. 9. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
kifelejtettem, hogy az elmúlt években sokak állítása szerinte megnyúltam, és fogytam
2009. febr. 9. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen csak a lényeget nem írtad le, hogy milyen magas vagy és hány kiló. Enélkül nem tudjuk megmondani, túlsúlyos vagy-e? Mindenesetre az biztos, hoy ga szervezeted még változhat, ha továbbra is sportolsz és nem tömöd magad műkajákkal, akkor nem lesz semmi gond.
2009. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
168-9 cm magas vagyok, és kb.65-66 kg. de komolyan már :'( ez nagyon rossz. Életemben kb. 10-szer voltam gyorsétteremben, és chipset is csak bulikban eszek, de nagyon ritkán
2009. febr. 9. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

abszolut nem vagy köver, ne fogyozz, ugyis megnyulsz, nossz, nehogy valami fogyoval tonkrevagd a szervezeted. teljesen normalis a sulyod!

ha nem hiszed, fogj egy bmi kalkulatort, es szamold ki.


az onertekelesi problemaid meg remelem idovel elmulnak. az aerobic nagyon hasznos, tok jo, szerintem jó mozgasforma, ne parázz.

2009. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!