Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt tényleg lehet...

Fogyókúra alatt tényleg lehet akármikor almát enni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:17
 1/6 hippolita válasza:
Igen, mert amíg feldolgozza a szervezeted, több kalóriát éget el, mint amennyi magában a gyümölcsben van.
2011. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt jó tudni mert én is imádom az almát:)

De este szerintem nem olyan túl jó mert hát mégiscsak fruktóz van benne. Vagy ha mindenképpen kéne akkor inkább a zöld alma:)

Meg nem tudom nekem olyan savat csinál hogy utána mindig éhes leszek:S

2011. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 12. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

A negatív kalóriás ételekhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a jelenlegi legfejlettebb kutatások alapján tévhit, hogy léteznek ilyen ételek.

Az alma valóban nagyon egészséges és vitamindús és kalóriaszegény más gyümölcshöz képest, de nem negatív kalóriás.

2011. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban az azért nem igaz, hogy több energiát éget el a szervezet az alma megemésztésével, hiszen ekkor mindenki tömné magába az almát amíg el nem fogy. :)

Viszont ha mindenképp édességre vágysz este, érdemes enni, mert ha elnyomod a "vágyat" hamar kialakulhat szénhidrát éhség.

2011. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek is :)
2011. márc. 13. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!