Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az ember hasról szeretne...

Ha az ember hasról szeretne fogyni mi a teendő?

Figyelt kérdés
A hasamon van pár kiló felesleg,bár már 4 hónapja diétázok(csak úgy normálisan),és heti 3-szor járok táncórára,ami 2 órás.Nem tudom,milyen gyakorlatokat kéne végeznem,amivel a hasamat tudnám kicsit formásítani.
2011. márc. 13. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hasizom erősítő gyakorlatokkal, felülésekkel.
2011. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fa hullahopp karika,kicsit hosszadalmas de heti pár óra után már kisebb a zsírréteg a hasamon.(derekamon)
2011. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Felülésekkel nem fog belőle fogyni.

Csak izmosabb lesz, és az se fog meglátszódni, amíg van rajta felesleg.

A diéta és a tánc segít. Folytasd és előbb vagy utóbb látni fogod az eredményt. :)

2011. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok: türelem tornaterem. (: Megfog látszódni az eredmény,ha egészségesen étkezel,nem nassolsz minden áldott nap,és nem mekizel örökösen.. És persze mozogsz,a tánc mellé én ajánlanék valami más mozgásformát is,ha az idődbe beletudod tenni..Például heti még 1x úszás,és tökéletes. :)
2011. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás, csak úgy megy le a hasról ha az egész tested fogy
2011. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!