Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves,174 cm és nagyon...

15 éves,174 cm és nagyon zavar hogy 73 kilo vagyok nem érzem magam jól a börömben . Elhatároztam h lefogyok és karcsu alakom lesz, de valahogy lusta vagyok ennek érdekében tenni. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A lustaságot le kell győzni ;) Anélkül nem fog menni.
2011. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg akaraterőd nincs,addig bizony cseszheted a dolgot... határozd el magad, lebegjen az a szemed előtt,hogy mennyivel jobb érzés lesz tükörbe nézned,amikor majd olyan alakod lesz,amit elképzeltél.Amíg csak beszélsz róla,addig ez nem fog haladni. Kezdj apránként rászokni a mozgásra, minden nap egy óra séta (mp3-mal a füledben tök jó buli egyébként), több zöldség és gyümölcs,kevesebb csoki és édesség...én azt mondom,fokozatosan kell ennek nekiállni,mert az tényleg nagyon ritka,hogy valaki egyik napról a másikra nekiáll edzeni. Nézz körül a neten,hogy milyen edzések vannak, állítsd össze magadnak az étrended... de ehhez akarat kell,kitartás,elhatározás meg motiváció,meg persze az,hogy ne lustulj el.

Sok sikert.

2011. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ssup ***** válasza:
Ha van lehetőséged rá, tüntesd el az otthonodból a nasikat, és kérd meg anyukádat, hogy segítsen egészséges ételeket főzni.
2011. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!