Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezer ilyen kérdés...

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van. De szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez így jó ?

Reggeli : egy marék műzli tejjel.

Ebéd : Girosz,sültkrumpli nélkül.

Vacsora : szintén műzli vagy 2 db hamlett.


Pluss napi egy óra futás.:D


2011. márc. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, kevés.

Reggeli: müzli helyett zabpehely, sokkal táplálóbb, s nincs benne hozzáadott cukor, készíthetsz belőle zabkását, amit ízesíthetsz fahéjjal, vaniliával, gyümölccsel is akár

Tízórai: lehetne egy normális szendvics, ajánlottabb tk zsemléből, élattinag jobb, illetve a reggeli-tízórai felcserélhető

Ebéd: a hús oké, mellé köretnek rizs, zöldségek, saláta

Uzsonnára és vacsorára már ne nagyon egyél ch-t, ami ch bemegy az is alacsony ch tartalmú zöldség legyen, mint a paradicsom, paprika, retek, uborka stb, inkább a fehérjéken legyen a hangsúly: hús, tojás, túró stb.

Ez nem egy teljeskörű étrend, ahhoz konkrét infók lennének szükségesek, de szívesen segítek összeállítani, ha rám írsz.

2011. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!! Le tudnád nekem írni, hogy hogyan kell a zabpehelyből zabkását készíteni? Kezdő életmód-váltó vagyok, és nem igazán tudok főzni.


(elnézést, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de az első válaszoló mindent leírt)

2011. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így szeretem, persze az arányok változtathatók, meg lehet csak vízzel vagy csak tejjel készíteni, de számomra így a legegyszerűbb, mire elpárolog a víz, addigra biztosan megfő és szép sűrű lesz. Max 10 perc az egész. Egyébként ez ilyen tejbegríz vagy tejberizs-szerű étel. Tehát:

40 g zabpehely, 1 dl víz, 1 dl tej. Párszor megkeverem, az utolsó 1-2 percnél kell folyamatosan, nehogy leragadjon, és kész is. Fahéjat is szoktam belekeverni, nagyon finom lesz tőle, de aki szereti, gyümölcsöt pl. almát is vagdoshat bele.

2011. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez durván a koplalás kategóriába tartozik, és fehérje alig volt benne. ennél (szó szerint) több kell a fogyáshoz!
2011. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!