Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg csokit ettem, képtele...

Rengeteg csokit ettem, képtelenség ledolgozni a szénhidrát mennyiséget, ugye?

Figyelt kérdés

Kb. dupla annyi szénhidrátot ettem ma, mint amennyit kellene, ráadásul ugye a rossz fajtából. Érdemes lenne 1-2 órán át intenzíven tornáznom vagy totál felesleges?

Ha nincs hozzászokva a szervezetem ehhez a mennyiséghez garantáltan zsír lesz belőle?


2011. márc. 21. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Talán még rosszabb is a helyzetem olyan szempontból, hogy nincs sok felesleg rajtam, olyan 4 kilót szeretnék még fogyni, így gondolom most aztán tényleg sokat ártottam az egésznek......
2011. márc. 21. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy-egy ilyen naptól nem hízol meg bálnára..

én se híztam meg :D

Igaz nem is fordult elő sokszor hogy túl sok szénhidrátot egyek, de volt már rá párszor példa.

De azt tapasztaltam, hogy igazából nagy jelentősége nincsen..:) Kivéve persze ha folyamatosan így ennél..

Én volt hogy tornáztam utána (bűntudat miatt) de volt hogy nem..szerintem felesleges most már kínoznod magad ilyen edzéssel:)

2011. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

számold meg, hány gramm CH-t ettél, és szorozd be 4-el, ennyit fogsz hízni tőle.


reménykedj, hogy hájasodsz tőle, mert ha zsír formájában tárolja a szervezet, akkor csak a bevitt CH feleannyi tömegű zsírrá alakul. a zsír ugyanis több 2xannyi kalóriát tartalmaz.

2011. márc. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!