Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyamatosan mozgok. Futok,...

Folyamatosan mozgok. Futok, ugrókötelezek stb. És egy kicsit diétázok is emiatt: Miután befejeztem a sportot, utána is van sörpocakom, sehol nem vagyok hájas, csak ez idegesít, semmi lógó háj. Miért van ez? és Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Az emésztésem nem túl jó, több napig nem járok WC-re

Lehet ezért?

14/F


2011. márc. 23. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,a haspuffadás valószinüleg a rossz emésztésed miatt van,ami pedig a helytelen táplálkozás miatt,ha egyébként minden rendben veled,nincsen gyomor ,bél stb problémád,betegséged
2011. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van remélem, lehet azért van mert elég keveset iszok? Áhh valahogy megkéne oldani, mert emiatt nem érzem jól magam :S
2011. márc. 23. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nem raksz fel egy képet a hasadról? Akkor talán meg tudnám mondani,hogy tényleg puffadás e,vagy háj.

Napi 2 liter folyadékot elfogyasztod?Hányszor eszel egy nap,és mit?

2011. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

reggeli: kakaó, kenyér. Tízórai: zsemle. Ebéd ami suliban van. És uzsonna kenyér. Már nem vacsorázok. és mozgok.

kép: [link]

( és már nem ettem 3 órája, és közben ugróköteleztem fél órát)

2011. márc. 23. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor itt a baj. gyakorlatilag csak szénhidrátot eszel, kenyeret kenyérrel. pedig pont azt kéne kizárni első körben az ételek közül. gondolom fehérjét semmit se viszel be, így sokkal több izmot vesztesz, mint egyébként egy normális táplálkozással. keress rá testépítő oldalon, vagy írj a sport rovatba, hogy adjanak tanácsot ezzel kapcsban, ott értenek hozzá. de le ne írd, hogy eddig mennyi kenyeret ettél! azért tuti kiszivatnának.

csak kérdezz rá h milyen étrendet ajánlanának meg tedd fel a képet és tuti kapsz pár értelmes választ :)

2011. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Mindennap eszek még vmien gyümölcsöt is. Nem tudom mit tudnék enni kenyér, zsömlén kívül.
2011. márc. 23. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, megvan még a sörhasad? Ha gondolod, írj!
2020. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!