Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos, feszes ha 1 hónap...

Lapos, feszes ha 1 hónap alatt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves lány vagyok és télen egy kicsit elhájasodott a hasam.régebben mindig lapos szép hasam volt.

most is olyan szeretnék lenni, április végére.

akkor nem kellett ezen gondolkodnom, de most fogalmam sincs hogyan álljak neki, egyáltalán sikerülhet 1 max 2 hónap alatt?


gondoltam felülésekre,hasizomgyakorlatokra stb.

esetleg hullahoppra.


mit tanácsoltok? persze mellette diétázom( de nem drasztikusan, minden eszem, de csak keveset. főleg vacsira)


előre is köszönöm. :)


2011. márc. 24. 13:30
 1/6 bix ***** válasza:
hullahopp és társai amiket felsoroltál nem lesznek elegendőek. intervallumos futás, vagy más, masszív kardió, és mellette diéta. ha a futással nem mozog elég gyorsan akkor viszont vissza kell venni a szénhidrátból...
2011. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az úgy nem működik, hogy mindent eszel, csak kevesebbet.


amúgy természetes, hogy télen a szervezeted több zsírt raktároz el. tavasszal simán lefog az menni, ha figyelsz a kajára picit jobban.

2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és akkor mit nem ehetek vagy csak nagyon minimálisan?


és edzéstervet hogyan alakítsak ki?

2011. márc. 24. 14:26
 4/6 bix ***** válasza:

[link]

itt a kaja támpont


[link]

intervallumos futás néven fut ami neked kell


sok sikert és kitartást

2011. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyelj a szénhidrátbevitelre és ne egyél nagyon zsíros ételeket. mozgásnál pedig nem elég csak a hasizomgyakorlat (mivel azzal nem égeted a zsírt), hetente párszor elmehetnél futni, biciklizni stb.
2011. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a 30 days-t, nekem tavaly ezzel ment le a hasamról néminemű fölösleg :) Lassan azt hiszem megint fogok venni én is, most hogy jön a jó idő :)))

Azt azért hozzá teszem, hogy én mellette heti 2* futottam, és 2*bicikliztem :)

2011. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!