Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen ismét lapos a...

Hogyan legyen ismét lapos a hasam?

Figyelt kérdés
Már 3 éve szültem,de a szülés után sajna nagy hasam maradt egyébként csak 65kg vagyok teljesen arányos.Egyszer csináltam a koplalást akkor elég jól lement a hasam,de az csak egy rövid időre szól.És a torna se segített:(
2007. jún. 12. 10:39
 1/3 anonim válasza:
100%
Három módszer van: felülés, felülés, felülés. Nekem 2 hónap alatt feszes hasam lett, úgy hogy napi 100 felülést csináltam. És egyszer sem szabad kihagyni. Igaz mellette fogyóztam, de a hasamról semmi nem akart lemenni, ezért nekikezdtem a felüléseknek. Az eredmény: a férjem leadott 12 kilót, de a hasa szinte megmaradt. Én csak 8 kilót adtam le, de feszes a hasam.
2007. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az előző válaszadónak talán annyit, hogy azért feszes a hasad és a férjednek nem, mert más a genetikai adottságotok. és talán rá kellene jönnöd, hogy a hason lévő zsír, nem függ össze a hason végzett mozgással mint ahogyan azt sokan hiszik, akinek eleve olyan az anyagcseréje és még diétázik is annak nyilván lejön. A férjednek azt tanácsolnám, hogy diétázzon szigorúan, és akkor neki is lemegy a hasa. Olyan nincs hogy valaki lefogy, de a hasán ott marad a zsír a combja meg a karja tök vékony. Ilyen nincs!!

Ott valami más volt a bibi.

A kérdésre a válasz:


koplalás hülyeség, diéta és mozgás, ha többet szeretnél megtudni nézd meg ezket:


[link]

[link]


sok sikert, le fog menni ha ezeket betartod

csak akarni és csinálni kell, meg fog látszani, nálam bevált és minden testépítőnél is, akkor nem hiszem hogy te kivétel lennél hacsak nincs valami anyagcserebetegséged,

2007. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Felülés és kalóriaszegény étrend
2009. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!