Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással lehet fogyni? Mennyi...

Futással lehet fogyni? Mennyi ideig fussak? (egészséges étrend mellet)

Figyelt kérdés
Ma, mivel ilyen szép az idő, gondoltam, elmegyek futni, és ha ilyen is lesz, akkor rendszeresen fogok.Mennyi ideig kell futni ahhoz, hogy zsírt égessek?
2011. márc. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítóla 30 perc elteltével kezd egyáltalán beindulni a zsírégetés cardio mozgásoknál. Tehát annál többet kellene. De ha most kezded, akkor nem szabad egyszerre nagyon megerőltetni magad, és lehet, hogy nem is birod. Tehát a fokozatosság elvét alkalmazd. (bár én szobabiciklizem egy órát, nem tudom, hogy a futással hogy lehet ezt bírni)
2011. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)Sokat mozgok, itthon szoktam kardiózni egy órát(elég intenzív), meg heti 3x konditerembe járok.
2011. márc. 29. 15:00
 3/3 anonim válasza:

Én úgy hallottam, hogy napi 20 perc elég, de nálam ez nem vált be csak a vádlim növekedett.

De ha mindenképp zsírt akarsz égetni akkor legalább 1 órát!!

2011. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!