Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bix! Reggeli edzés előtt mit...

Bix! Reggeli edzés előtt mit kell enni? És utána?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen: köredzés 130-as pulzus körül, a BMI 28,7, testzsír 38%, tehát logikus, hogy fogyni szeretnék :)
2011. ápr. 6. 23:19
 2/3 bix ***** válasza:

én valami gyorsan szívódó fehérjére szavaznék, vagy kész turmixot tolnék be tejjel felkeverve, vagy tojásfehérje sütve természetesen, nyersen necc és nem sokan bírják, a sárgájával óvatosan, sok a koleszterin benne. a lényeg hogy gyorsan szívódjon fel, és legyen valami tápanyag bent. szénhidrátból is inkább a gyorsakat javasolnám, zabpehely és társai kizárva, hacsak nem 3-4 órával kaja után megy az edzés. egy kis szőlőcukor edzés előtt bekeverve, és akár edzés alatt is csuroghat, de csak annyi hogy ne essen vészesen a vércukrod, a reggeli kardió edzéssel mindig az volt a bajom hogy a vércukrom a béka segge alá esett és jóformán elájultam. ha megmaradt edzés végén a szőlőcukor akkor nem kell meginni, tényleg csak sos esetre tartogasd.


tojás mellé mehet mondjuk hamlet (ez a puffasztott rizs is akár, az is gyorsan szívódik, és lesz némi energiád.)


éhgyomorra nem javasolnám az edzést, fehérjét mindenképp vigyél be, szénhidrátot pedig úgy adagold hogy az egész napi étkezésedet ne dobja túlságosan meg, de alacsony vércukorral nem fogsz tudni hatékony lenni sajnos.


jézusom de utáltam reggel edzeni:)

2011. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:
jah az utána lemaradt... utána én mindenképp hosszú felszívódású dolgokat ennék, mehet zabpehely pl vagy kása és társai, túróból is össze lehet dobni valamit, a lényeg hogy a köv étkezésig kibírd normálisan.
2011. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!