Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vastag a karom, mert anno...

Ha vastag a karom, mert anno elég gyorsan kb 15 kg-ot híztam, akkor azt fogyókúrával és rendszeres edzéssel ismét szép, formás és karcsúvá tudom "varázsolni"? Elérhetem?

Figyelt kérdés

Eddig leadtam 8kg-ot. Jelenleg: 163 cm és 63,5 kg vagyok. Úgy mindenhonnan fogytam, de a karommal nagyon nem vagyok megelégedve. Egészségesen étkezem és keveset, emellett edzek minden nap, ami ennyit takar: 30 perc láb/intenzív mozgás; 30 perc kar (1,5 kg-os súlyzóval csinálok olyan 4x 20-at mindenhova kevés pihenővel, mert azt mondják, az Én célomhoz ez jobb, mint pl.: 4 kg-sal 3x 10 (?)); hasazok; 25 perc taposó. Ezt mind itthon.

18/N


2011. ápr. 7. 16:23
 1/5 bix ***** válasza:
100%

elérheted. én inkább intervallumos futást javasolnék. hatékonyabb, gyorsabb. bemelegítő séta, 5 perc kocogás aztán 30mp sprint, max 1 perc lassú kocogás. 30 percig váltogatva.


csak keményen, és menni fog:)

2011. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ezt itthon helyben futással is elérhetem? Itthoni edzésforma kéne:/
2011. ápr. 7. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Helybenfutni az óvodások szoktak. Olyan, mintha evés helyett, csak imitálnád az evést... Fussál rendesen.
2011. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szerettek a friss levegőn futni? Sokkalta hatékonyabb, mint egy konditeremben (vagy netán otthon, ahol szinte kivitelezhetetlen is). Aki szégyelli, hogy sportol annál már fejben sincs valami rendben, nem csak a testében.
2011. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen jól hangzik, csinálnám Én szívesen, de ez itt nem igazán megvalósítható. Az Emberek megbámulnak egy fiatal lányt + kevesen futnak erre, szinte senki… és Én csak zavarba jövök a sok bámulótól és abba hagyom. Már próbálkoztam vele, de ezek mindig megzavartak.


Amúgy ez nem segítség:/ Helyben futás alatt nem a "kocogást" értettem, hanem ugyan azt a futás formát, amit az 1. hozzászóló mesélt. (??)

2011. ápr. 8. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!