Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy híztam ennyit? (Kérdésed...

Hogy híztam ennyit? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
tegnap vendégségbe voltunk és nagyon sokat ettem.Nem szeretném részletezni de tényleg nagyon sokat.66 kiló voltam előtte ma reggel ráálltam a mérlegre(nem digitális)és 68 kiló voltam.nagyon megijedtem.Nagyon rosszul érzem magam most.így is tiszta disznó vagyok nem bírok lefogyni.Mit csináljak? 14/L 164 CM
2011. ápr. 14. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet addig a fogyókúrád alatt koplaltál, s végre örvendett a szervezeted, hogy bepofizhat, ne koplalj, ésszel egyél, ha koplalsz az első adandó alkalommal amikor normálisan vagy többet eszel a szervezeted még többet elraktároz
2011. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tegnapról mára nem híztál. 1 nap alatt sem meghízni, sem lefogyni nem lehet.

Viszont el kéne gondolkoznod, hogy adod le a felesleget, mert 14 évesen 164 cm-rel nem kéne 54-56 kilónál többnek lenned.

2011. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy szólsz....-.- magamtól is tudom és épp ez az ami bánt hogy tudom hogy lekéne adnom minimum 10 kilót de nem megy nincs akarat erőm.Egyedül nem tudok lefogyni anyu meg szarik rám..
2011. ápr. 14. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

hát akkor szokj hozzá hogy ilyen vagy.

ha nem csinálsz semmit csak eszel szted mi lesz az eredménye? hát nem fogyás.

2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves egyik hozzászóló! Persze! 14 évesen fogyjon le 10 kilót! Gratulálok a te íkúdhoz is -.- .
2011. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy mi történt. A tested vizet kötött meg. Ennyi és kész.

Ha degeszre zabáltad is magad és mondjuk bevittél 3000 kalóriát (ez kb. 3 nagy pizzának felel meg), akkor is maximum 0,3 kg-t hízhattál zsírban, mivel 1 kg. zsír kb. 9000 kcal.

2011. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!