Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni/ledolgo...

Hogyan tudnék lefogyni/ledolgozni a zsírt minél hamarabb?

Figyelt kérdés

az a baj hogy úgy érzem kezdek "hurkává" válni.Van zsír a hasamon és az oldalamon,nagyon ronda amikor előredőlök,mert akkor így összegöngyölődik vagy nemtudom hogy mondjam.

Szóval az a helyzet,hogy futni fogok járni délután,utána nyújtás,igyekszem keveset enni,úgy eszem hogy egy nagy 4-5x közepes adagot.Néha eszek zacskós kaját,tudom hogy nem tesz túl jót,próbálok leszokni róla.

160 cm és 44-46 kg vagyok,ez az átlag testsúly a koromban de mégis nagy a zsírréteg a hasamon és ettől csúnya leszek,még a strandon is szégyellem magam fürdőruhában olyan vagyok mint egy viziló.

Még javaslatokat tudtok adni a fogyáshoz vagy a zsír ledolgozásához(nem tudom pontosan hogy is van ez,ezért írok 2 féle dolgot)?Lehetőleg a nyarat már háj nélkül szeretném kezdeni :-)

Nagyon köszönöm a segítséget előre is!

12/L


2011. ápr. 17. 14:40
 1/1 A kérdező kommentje:
feleslegnek hívják jó már eszembe jutott!bocsi a zsír meg háj helyett feleslegre gondoltam :D nem mind1 bocsi
2011. ápr. 17. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!