Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha 53kgról közel...

Normális ha 53kgról közel 3-4hónap alatt semmilyen erősebb torna (csak dolgozom) vagy táplálkozási szokás változása nélkül 46kgra változtam? Tehát 7 kilót fogytam? 22lány

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 150 cm vagy, akkor normális, amennyiben magasabb vagy, akkor kezdj sürgősen enni
2011. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
158cm vagyok, és eszek normálisan, de az okátnem tudom miért fogyok
2011. ápr. 17. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz akkor
2011. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
158 centihez az 53 kiló nem sok, de azért volt rajtad pár feles kiló. Szerintem most vagy normális súlyban a 46-al.
2011. ápr. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat, attol fugg, hogy milyen munkat vegzel. Ha eddig is ez a munka volt, es nem fogytal tole, akkor keress fel egy dokit. Viszont ha most kezdted el a munkat es eddig nem mozogtal es ez konnyu/nehez fizikai munka, akkor megeshet az ilyesmi.


Emlekszem, amikor anno diakmelokent 8 orat rohangaltam 3 emelet kozott konyveket osszeszedni, lement vagy 5-6 kilo 2 het alatt.

2011. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Most nem viccelek, de velem is ez volt. Csak en 14 eves vagyok. 2 es fel het alatt fogytam 8 kg-t. Aztan kiderult hogy az elso tipusu cukor beteg vagyok. Azt ajanlom hogy menj el vercukrot merettetni, mert ez veszelyes is lehet! Engem is majdnem komas allapotban kellett korhazba vinni, ha bem vesszuk eszre hamarabb. Siess. Ha meg nem ez a bajod bocsi :D
2015. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!