Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, és van egy...

22 éves vagyok, és van egy kis hasam. Szeretném leadni, próbálkoztam már fogyókúrával, felüléssel, de ez nem ment. Max egy oan 2-3 kiló lehet de zavar engem. Mi lenne a megoldás, és kb mennyi idő alatt menne le a felesleg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Futás, felülés, fekvő. Csinálj magadnak egy edzéstervet, én is holnap kezdem.


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 válaszadó tanácsa + de ezt kétnaponta és persze kajára figyelni, de nem koplalni!!!!
2011. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy kis pocakom nekem is van és a derekamon szép is zsírpárnák. A tornától legalább formásabb és feszesebb lesz de nem biztos hogy el is tünteti. Én ha fogyok se onnan szóval nekem is inkább a torna volt a jó már amikor csináltam ( felülés, hasprés( ha jól csinálod nagyon durva:O és én még a hátizom erősítő gyakorlatokat is megemlíteném pl. tőrzs emelés). Ez a majd holnap kezdem ez tetszik:DXD
2011. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
heti 3*1 óra intenzív sport: aerobik, görkori, bringázás, futás
2011. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 yuda ***** válasza:

Sajnos amit leírtak eddig nem működnek, de kezdetben mindenki csodákban akar hinni, pedig az igazság, hogy nem tudod megcélozni csak a hasadat fogyás miatt.

Ha fogyni akarsz, általánosan lehet csak és ez mindenhonnan történik.--és még egy- legutoljára fogsz csak a hasadtól fogyni-sajnos ez van..és eljön az idő, amikor jobb lesz, ha elfogadod inkább, mert könnyen lelki problémákhoz vezet, mint pl.önértékelési zavar, nem mersz majd srandra menni, általános szégyenérzet...gátlások.

2011. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat!!!

Uccsónak üzenem, már megvannak a gátlások, és az önértékelési zavar, ezért akarom ezt leküzdeni.

Az adott tippeket igyexem megfogadni.

2011. ápr. 24. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó: nagy hülyeség amit írsz!Ha valakiben van kitartás és akarat akkor tud fogyni. Nem "fogyókúrázni" kell, hanem odafigyelni arra mit eszel és többet mozogni! Nekem is ez volt a problémám: hasra híztam a többi testrészem sovány volt. Mit Csináltam: futottam minden második nap 45-60 percet, felülés, fekvőtámasz, hátizom erősítés, kaja kalória számolás, semmi nass, semmi alkohol. Eredmény: 5 hónap alatt a hasam az elképzelésem szerintire fogyott!
2011. ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 hónap? :O :O
2011. ápr. 25. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, 5 hónap. Ez van, ehhez kell kitartás! Nem volt könnyű, de megérte. A hasról a legnehezebb leadni a felesleget, de ide felszedni a legkönnyebb. Furcsa az emberi test. Az arcomon hamarabb látszott a fogyás, mint a hasamon. Aztán jöttek a hülye beszólások, hová fogysz, minek fogysz amikor nem is vagy kövér stb. Na ez a leg fájóbb az egészben, hogy nem támogatást kapsz. Elmondom nekik a valódi okát / mert a hasamon, ide hízok ../ erre jót röhögnek, hogy minek, nincs is hasad. Több ilyen után már nem is mondtam senkinek hogy fogyózok, inkább tagadtam! Szánalmasak!
2011. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ismerős... de azért köszi
2011. ápr. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!