Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a leghatásosabban...

Hogy tudnék a leghatásosabban lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

170 nem tudom mennyi cm vagyok és 94 kiló. Szeretnék lefogyni. Az étrendemen csak annyit változtatnék, hogy reggelire többet, ebédre ebédelek vacsorára meg összehúzom magam. Ez jó?

Mozgás... Mit kéne csinálnom? Futni, bicajozni, felülések? Mi legyen és hogyan???

F/15


2011. ápr. 30. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 5-6szor enni kell. Este próbálj meg csak fehérjét enni, mellette mozgás, naponta 30-60perc mozgás (futás,deezt nem javaslom neked), bicikli úszás, végezhetsz súlyzós edzést is. Felüléseket is csinálhatsz, de a kockák csak akkor fognak látszani ha lepucolod a hasadról a zsírt, ezért kell napi minimum félórát mozogni.
2011. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok. Napi 5-6szor kis adagot, ezt elfelejtettem írni. És gyümölcsöket is egyél, halat, csirkemell, zöldségek, rizs, soványtúró pl. vacsira, joghurtok amiben nincs cukor, és naponta igyál meg 2-3liter sima vizet, vagy szénsavmentes ásványvizet. Zöld teát is ihatsz, mert egészséges, jót tesz a szervezetnek. Vitaminokat is szedhetsz mellé.
2011. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
regelli, ebed, a vacsit meg felejtsd el!menj uszni vagy setalni.vacsi nelkul kemeny aludni de meglehet szokni.meg megfelelo mennyisegu akarat ero.:)
2011. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Itt van egy oldal [link] találsz 90 napos fógyókúrát és sok mást és sok sport helyes étkezés mellett
2011. ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen a FEMINA.HU legalább annyira értelmes oldal, ha táplálkozásról van szó, mint mondjuk amilyen hírforrás a STORY TV.


90 napos diéta... istenem...

Kérdező az első nagyjából leírta. Napi 5-6 kis étkezés, jó fehérjék (csirkemell, pulykamell, sovány túró, hal stb.), jó szénhidrátok (natúr zabpehely, sok zöldség nyersen vagy párolva, sok gyümölcs, főleg alma, narancs, és hasonló alacsony kalóriások), kevés zsír.

Minden étkezésre kell enni rendes mennyiségű fehérjét, és egy kevés szénhidrátot. Aki mást mond, az nem ért hozzá. Ez a tökéletes módszer a zsírcsökkentésre, és hogy az eredmény hosszútávú legyen.

2011. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!