Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a rossmannba vagy...

Szerintetek a rossmannba vagy a dm-be lehet venni p57 hoodia kapszulát? Ha ott nem tudok ilyet venni, akkor vki ajánlana olyan kapszulát ami használ is és meg tudom venni vmelyik drogéria üzlet közül az egyikbe?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek az olyan vélemények h nem kapszulával kéne fogyózni, meg hogy többet kéne mozogni meg ilyenek, meg a kapszula egészségtelen stb... Aki ilyet akar írni az inkább ne is írjon semmit mert az úgysem érdekel!Csak értelmes emberek írjanak! :) Köszi :D
2011. máj. 3. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom ezt a hoodia kapszulát lehet-e kapni drogériában, ezt nem patikában adják? Én a Rossmannban veszek L-karnitin kapszulát, 300mg-os, 60 dbos 1000ft-ért. Futás előtt fél órával 3 dbot szedek belőle. Persze diétázok is, és valószínű a futás is segít, de szerintem ez is rátesz egy lapáttal a fogyásra. Fokozza a zsíranyagcserét és mozgással együtt ajánlják szedni.
2011. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is csak gyógyszertárban lehet venni Hoodiát, én legalábbis ott veszem (igaz, nem Magyarországon élek) és nekem ez bevált, miután beveszek két szemet délelôtt, egész nap nem vagyok éhes, nem kívánok édességet sem.
2011. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak lebeszélni róla, mert nem vagyok ellene a kapszulának, csak ha használsz ilyet, attól, hogy nem vagy éhes egyáltalán, attól még egyél, mert ha nem eszel semmit (mert állítólag nem kívánja tőle a szervezet), akkor hazavágod az anyagcserédet, és utána ha elkezdesz enni, kevéstől is hízni fogsz.

Úgyhogy azért egyél:-)

2011. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Persze eszek mellete! :)

2011. máj. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!