Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak az étkezésemen változt...

Ha csak az étkezésemen változtatok (zöldséget, fehérjét, tejtermékeket, kis gyümölcsöt fogyasztok), akkor egy hónap alatt sport nélkül mennyit fogyhatok? Van-e így értelme?

Figyelt kérdés
Sajnos sportolni még kb másfél hónapig biztos, h nem fogok tudni.
2011. máj. 14. 15:46
 1/4 anonim válasza:
mindenképpen van értelme egészégesebben élni!!!
2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi akadályoz a sportolásban? gipszben van a teljes tested?
2011. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó: mondjuk talán van olyan hogy iskola meg munka... de mit kell áskálódni hogy miért nem tud sportolni? Lustaság,betegség,fontosabb feladatok-lényeg hogy nem tud és kész. nem azt kérdezte hogy hogyan szánja rá magát... nem hiszem el hogy ennyire ráér mindenki hogy benyögik könnyedén hogy fuss meg mozogj egy órát,miközben sokaknak-így nekem sincs időm futkosni,mikor a jövőm múlik ezen a pár hónapon... Dehát valahogy ki kell nézni nyárra,szóval mentsük a menthetőt,ugye,kedves kérdező?:) Szerintem ilyen táplálkozással lemehet úgy 2-5 kg,legalábbis nekem ennyi ment le egy hónap alatt. Nem sportoltam semmit,kivéve az ilyen helyettesítő mozgást,hogy lift helyett lépcsőztem,meg kerülővel mentem haza,ilyenek... de nem tartom ezt számot tevő mozgásnak. Én ezt február vége felé kezdtem,akkor voltam 62 kg,és úgy éreztem: mindenki le tud fogyni,csak én nem... de próbáljuk meg... És mostanra az 57-et ütöm alulról :D Eleinte persze lement havi 3 kg is,de mostanra a havi 1-1.5 az átlag. :) nyárra 56 a célom,ami szerintem reális.-teszem hozzá,nem volt nagy súlyfeleslegem,csak csinosítani szerettem volna,azt hiszem,sikerült,most már az utolsó simításokat végzem,de azt hiszem,ezt az életmódot folytatni fogom akkor is,ha elértem a célom,mivel sokkal jobban tudok figyelni,és kevésbé vagyok fáradt. :) Sok sikert a fogyásodhoz! :)
2011. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!