Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 21 évesen fogy le az ember...

Ha 21 évesen fogy le az ember teljesen rendes súlyra, akkor még a bőrfelesleg visszahúzódhat normálisan a hason?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A felesleg mértékétől és a fogyás gyorsaságától is függ. De mindenesetre a legjobb még ilyenkor fogyni, minél később kezdi az ember, annál nehezebb.
2011. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kb olyan 20 kg feleslegről van szó.


Namármost normális keretek között, ha sportolok és eszek is rendesen akkor a normális fogyás olyan heti 1 kg, ugye?


Futáson kívül kiegészítésként bármilyen sport jó a fölös energia levezetése érdekében?

2011. máj. 15. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ember ez arányoktól függ. gondold már végig. most hány kiló vagy azt mond meg nekem. nem mindegy h egy 200 kilós ember akar fogyni vagy egy 50 kilos. najó most végletek írtam.
2011. máj. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
beraktam könyjelzőkbe a kérdést ha kapok választ arra h hány centi vagy és hány kiló akk válaszolok.
2011. máj. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 53 évesen fogytam egy év alatt 12 kg-ot, sok sporttal, és még igy is nagyjából helyrement a böröm, eltekintve kisebb hibáktól (a hasamnál nem egész sima, de ez inkább a terhességek miatt van)
2011. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy ez tényleg alkatfüggő, de ha sporttal és lassan fogysz akkor a lehető legjobb eredmény fogod elérni.
2011. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


176 centi vagyok és durván 100 kg.

2011. máj. 16. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
18 évesen fogytam 13 kilót, több mint fél év alatt.aztán később még 7 kilót.semmi nem látszik a bőrömön, csak a derekamon pár csík, de az még a hízástól maradt. később aztán el is kezdtem rendszeresen sportolni és szép lapos hasam van 31 évesen, senki meg nem mondja hogy valaha 68 kiló voltam (most 48 vagyok)
2011. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!