Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket rólam? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék fogyni. De addig nem megy, ameddig nem tudok megbarátkozni, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, és most egy darabig ilyen leszek. Annyira idegesítem magam, hogy mekkora vagyok, hogy észre sem veszem és zabálok. Amikor azt gondoltam, nem érdekel, hogy nézek ki, és akinek nem tetszik ne nézzen rám, kb. 2 hét alatt leugrott 3 kg. Szóval nem akarok rágörcsölni. Eddig is úgy volt, minél jobban idegesítettem magam a fogyáson, annál jobban nem ment.

Várom a kommenteket, akár hideg, akár meleg.


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 18. 21:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem írtad, hogy milyen magas vagy, és hány kiló.
2011. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
7-10 kg közé saccolom a felesleget.
2011. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert annyira nagyon durvan nem vagy elhizva, es ha egy kicsit odafigyelsz arra, hogy nem is, hogy dietasan, inkabb egeszsegesen egyel, sok zöldseget, gyümölcsöt, es mozognal valamit, kifejezetten jo alakod lenne. Szerintem ha vagy tiz kilotol megszabadulnal baromi csinos lennel. En mar annak is örülnek ha ugy neznek ki mint te most:-) Sok sikert!
2011. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
Szia.Ne idegeskedj az a legfontosabb ,bár átlagos alkatom van sose vagyok megelégedve magammal ...én is elkezdtem diétázni az elején nehéz de mikor látom a mérlegen és magamon is hogy fogytam az hihetetlen jó érzés.Szerintem te is kezdj el diétázni és ha időd engedi akkor heti 2-3 alkalommal menje el kocogni 20-30 percet :) Az meg vannak könnyű sűlyzós gyakorlatok ,sok szerencsét :)
2011. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Helyes. Egyél kevesebbet (minden mehet, csak kisebb adag), és mozogj minél többet. Ne görcsösen, meg jaj, már megint sport... kapcsolj be egy zenét, és táncolj rá, fuss, ugrálj - a lényeg, hogy élvezd!


Amúgy nem rossz az alakod, pl. nincs hordó hasad (igaz, oldalról nem láttunk képet). :)

2011. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
165 cm és 75 kg vagyok jelenleg. :(
2011. máj. 18. 21:29
 7/32 anonim válasza:
81%

5 hónapja szültem, kb ilyen alkatom van nekem is...

Én képtelen vagyok fogyni :((

Én nekem egész nap a kaján jár az eszem. Van, hogy megbeszélem magammal, hogy akkor 6 után nem eszek, de mint ma is... hát persze, hogy zabáltam nemrég...


Mennyit szeretnél fogyni? Nekem elég lenne minusz 7-8 kg, s akkor meg lennék elégedve. Régen se voltam nádszálkisasszony, de mostmár kezd zavarni ez a néhány kiló felesleg...


Tornázgatok itthon, de hiába ha este nekiállok zabálni...


Te mennyit szeretnél fogyni?

2011. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Szerintem így is szép,nőies alakod van,formás vagy,és egyáltalán nem vagy olyan dagadt mint amilyennek képzeled magad!Az tény,hogy van rajtad felesleg,de abszolút jól oszlik el rajtad.A combjaidon és a fenekeden több a felesleg,én úgy látom,ezért javaslom a futást,mellé egészséges étkezés,sok folyadék.Ha lefogysz 6-7 kg-ot nagyon csinos leszel,de ha 10 kg-t is ledobsz magadról,akkor szuper szexi alakod lesz!:)

Sok sikert!:)

2011. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

van felesleged, de sok sikert a fogyáshoz!! itt amúgy van egy ilyen edzésmesteres reklám itt oldalt szokott lenni szerintem jeletnkezz fel rá ingyenes és emailben küld sok információt és nagyon hasznosak!!


[link]


ez az amúgy! kipróbáltam és sok minden van benne!!

2011. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én még nem szültem. 23 vagyok.

64 kg-san 26os farmert hordtam, most 31-es a méretem. Nem vagyok nagyravágyó, 68-70 kg szeretnék lenni, akkor még úgy ahogy normálisan éreztem magam a bőrömben, és annak nagyon örülnék.

Elég rosszul érzem magam, hogy így meghíztam, és már szinte az agyamra ment. Amikor megyek az utcán, és valaki megnéz, esküszöm, úgy érzem, mintha azt néznék, hogy hogy reng rajtam a háj. Ezen a felfogáson szeretnék változtatni.

2011. máj. 18. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!