Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, kövér vagyok?

Fogynom kéne, kövér vagyok?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok ,162cm és 64 kilogramm . Kiszámoltam ,hogy mennyi az átlagom: BMI kalkulátor

Testsúly:64(kg)

Magasság:162(cm)

Életkor:12(év)

Az Ön testtömeg Indexe: 24.39

Osztályozás TTI (Kg/m2)

Normál 18,5 - 24,9

Ez normálisnak számít ,de szerintem nem az ! Köszönöm előre a segítséget!


2011. máj. 20. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
12 kilo felesleg van rajtad. de raersz meg fogyozni
2011. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

keress egy neked tetsző sportot, hagyd el az édességet (heti egyszer egyél csak csokit).

amúgy pedig nézz tükörbe, akkor megkapod a kérdésedre a választ, és a számok alapján igen, fogynod kéne, de nem fogyókúráznod!

2011. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

kb. 50 kg-nak kéne lenned! http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__18..


erre a kérdésre az előbb válaszoltam, enyém az 1. válasz. olvasd el!

2011. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 12 vagy. Épp elég fiatal ahhoz, hogy valamit el kezdj mozogni: pl. tánc (néptánc - nekem nagyon sokat alakított, amióta elkezdtem :) vagy úszás vagy napi 1 óra séta, esetleg futás vagy bármi. 12 éves vagy! :) Ha 12 évesen eszemnél lettem volna, akkor biztos mozogtam volna valamit. 12 évesen még nagyon szépen "alakítható" az ember jó irányba. :)


lány, 21

2011. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon kövér vagy!!!! Sőt! Tudod mennyinek kellene lenned? 50 kilónak!

Kezdj el sportolni és rendesen étkezz, ne édességeket és chipset meg pékárukat egyél, hanem gyümölcsöket!

Még fiatal vagy, könnyen fogysz sok sporttal, később még inkább elhízol, ha nem teszel érte!

2011. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!!!!! Piszkáljátok már a szegény kislányt... NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM és NEM!!!! nem vagy kövér... hidd el, te még fejlődni fogsz és ez majd miközben nősz meg minden elfog tünni oda, itt olvastam az egyik válaszolónál, hogy sportol, nos ebben igaza van, azért fontos fiatalkorban a sport, hogy edzd a tested, legyen energiád és ha kosárlabda, vagy röplabdát edzel segít a növekedésben, hidd el nem kell ide drasztikus diéta meg ilyesmi, még fiatal vagy az eféle "legyél anorexiás" divathoz, 15 éves korodik elfog tűnni onnan :) Hidd el, tapasztalat, ha bár én 170 magassággal voltam ennyi 14-5 évesen, és most igaz, h több vagyok... olyan 69kg körül, csak épp nem háj, ha nem izom meg a csont meg ilyenek, nem vagyok kövér még mielött valaki megszólna :) Nos az édességet nem kell tömnöd magad, ha ennél édesett akkor egyél mézes almát vagy valami ilyesmit :) az ilyen zsíros rágcsálni valókat csökkentsd meg, de attól még ehetsz :) mindenhéten 3 :D remélem segitettem, és ne vedd be magadba, hogy kövér vagy, mert ez nincs így, meglátod kis idő múlva mikor már kifejlődtél ez a súly is növekszik valószínűleg, csak épp nem zsírból, mert a magasság is tesz azért oda :)

25L

2011. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Az előbbi válaszolónak van igaza! Azzal nem segítesz neki ,hogy kövér vagy és hogy mennyi kilónak kéne lennie...

Csináld úgy ahogy az előbbi válaszoló írta és minden rendben lesz !:)

2011. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12 évesen, 162cmhez 64 kiló sok. Kb 14 kilót kéne fogynod. Nem értem miért jön mindenki azzal hogy majd nősz meg még válztozol. Ha valaki 12 évesen duci, akkor 12 évesen tegyen ellene.
2011. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Megmondom én neked, kedves utolsó!

Mert még gyerek, és most van fejlődésben. Ilyenkor könnyen le tud adni, kis mozgással. Éppen, hogy nem szabad neki fogyóznia, ételt megvonnia magától. Hanem többet mozognia. Sokkal többet. Itt nincsen határ. Mozgással, tornával kellene fogyóznia, és nem ételmegvonással.

2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az életlegvonás és a szénhidrátszegény étkezés között azért egy elég éles határ van...egy elhízott gyerek is egészségtelen, és tapasztalatból mondom, nem minden gyerek figyik könnyen.
2011. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!