Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja diétázok...

Több mint egy hónapja diétázok és semmit nem fogytam! Miért?

Figyelt kérdés
5-ször eszek semmi édességet, minimális zsírt főleg fehérjét, zöldséget és gyümölcsöt, minden étkezés előtt iszok vizet és rendszeresen sportolok mégis semmi. Ugyanúgy 52 kiló vagyok a 155 centimhez.
2011. máj. 21. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis mennyiséget eszel egyszerre vagy nagyobbat? Mit sportolsz?
2011. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Reggel többet eszek, majd egyre kevesebbet, 6 után meg már semmit.

hetente kétszer egy órát piláteszezek,hetente többször tollasozok, minden nap sétálok min. fél órát meg itthon végzek el különböző erősítő gyakorlatokat.

Szóval a diétával szerintem minden rendben, csak épp nem fogyok...

2011. máj. 21. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kardiózni egy héten 3-4x
2011. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem fogysz, mert 6 után nem eszel. Ha nem jut a tested tápanyagokhoz, akkor a zsírt el kezdi raktározni úgymond a "vészhelyzetekre". Tapasztalatból mondom. Nekem is volt, hogy amikor 6 után nem ettem, egyszerűen nem fogytam semmit, mikor pedig igen, akkor megindult a fogyás. Ajánlom, hogy 6 után már ne egyél nehéz kajákat, zabpehely, joghurt, gyümölcsök, zöldség, amit még könnyűnek érzel.
2011. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Pedig olyan sokszor hallottam hogy ne egyél 6 után mert lerakódik. De akkor ezentúl fogok vacsorázni, úgysem veszítenék semmit, meg akkor nem kéne éheznem mint most is esténként..
2011. máj. 21. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejbe kéne vágni aki kitalálta ezt a 6 után nem evést!Most aki este 11 vagy éjfélkor fekszik le az lényegében így egy fél napot koplal!

annak ok aki 8kor fekszik le,de ez manapság már elég ritka

2011. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt 2 órával nem szabad enni mert akkor raktározódik le...
2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a kilók számítanak. Lehet hogy amennyi zsír lement súlyban, azt izommal pótoltad. Kezd el a centiket mérni!:)
2011. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!