Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló fogyás után válik...

Hány kiló fogyás után válik látványossá az eredmény?

Figyelt kérdés

2kg-nál tartok, én már jobban érzem magam a bőrömben, mintha laposodásnak indult volna a hasam is....de még nem dícsérget senki, hogy milyen szépen elkezdtél fogyni :)

(10-15kg feleslegem akad)


2011. máj. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor látványos lesz :D. Talán olyan 5 kg körül. Nem lehet megmondani, alkattól függ.
2011. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb annyi volt, inkább 10. most tartom 6-7 kilónál, észrevehető, de még így sem annyira szembetűnő, tesóm szerint pl egyáltalán nem látszik. de ő szeret bunkó lenni. :D a ruháimon észreveszem, a tükörben is látom, hogy laposabb a hasam, de... nem úgy nézek ki, mint szeretnék. és valószínűleg sosem fogok. :)
2011. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. 120 kilónál olyan 20 körül. 50 kg esetén már 1-2 kg is számít. 10-15 kg-nál kb. 5-6 szerintem.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én olyan vagyok, hogy 3 kg. nagyon meglátszik rajtam fogyok vagy hízok. de tényleg.. nálam ez így van. lehet hogy másnál máshogy.
2011. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a minusz 5 kg-nál mindenki megjegyezte, hogy mi val velem, sokkal formásabb lettem. (Senki sem tudta, hogy fogyózok meg tornázok mellette.)
2011. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszer vettem egy báli ruhát, pontosan jó volt... mondjuk, sok fölösleg van rajtam, de még a bál után kb fél évvel 5 kiló feljött, aztán a következő bálra le kellett, hogy adjam, mert nem lett volna jó a ruha... 3 kiló ment le 1 hét alatt, hogy csak salátáztam, meg kekszet ettem, de még így is szűkös volt... majd elkezdtem a 90 naposat, 2 hét után lement az az 5 kiló, és a ruhám megint jó volt... szóval, a 3 kiló után még 2 ment le, és onnantól megint jó volt a ruhám... durva, de az a 2 kiló is sokat számít...
2011. máj. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rajtam kb. 12-15 kg felesleg volt. Most ebből leadtam 10et, 2 hónap alatt, de még így is alig tűnik fel másoknak... :/ Én nem tudom, azért remélem ha még leadok 5öt akkor már csak észrevehetőbb lesz. :D
2011. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!