Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya narancsbőr...

Nagyon csúnya narancsbőr elmúlhat valaha?

Figyelt kérdés

Tudom,h sokan tették már fel ezt a kérdést,és olvasgattam is őket,h sok víz,mozgás segít rajta.

Most nem vagyok épp sovány,egyik nap figyeltem magamon és nagyon csúnya,a hasamon már erős lila színű,és nagyon el vagyok keseregve.

Én már évek óta próbálok lefogyni,sajnos sikertelenül.

Volt,h lement 10-15 kiló,később visszajött a duplája.

Régebben is volt,de ennyire csúnya még nem.

Akinek van,vagy volt, hogyan tudnám kezelni, és őszintén elfog múlni valaha? Ha megint tudnék fogyni ?

Mert ha egyszer sikerülni tartósan lefogynom,most megint hozzá szeretnék kezdeni, akkor ugyanúgy elfelejthetem a fürdőruhát, kivágott pólót?

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. jún. 7. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A narancsbőr nem lils, hanem gödröcskés. Szerintem neked striáid vannak. Guglizz rá a képekre.

A striák fél év alatt kifehérednek, de azok már mindig látszani fognak.

2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sport, sport, sport és sport....
2011. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen olvastam most én is ,h az lehet h stria, arról még sosem hallottam.

Soha nem fog elmúlni az mit jelent?

Ugyan ilyen ronda lila lesz?

Vagy mondod,h befehéredik?

Gondolom a fogyás-hízás okozta bőrnyúlás miatt,de most megint elakarom kezdeni a fogyást,akkor az is ártani fog neki?

2011. jún. 7. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, most ilyened van: [link]

Ebből ez lesz: [link]


Attól alakul ki, hogy a bőröd nem bírja követni a hízást és "elszakad". Plasztikáztatni lehet, de az sem jelent 100%-os eredményt.

Ha fogysz, az nem befolyásolja negatívan a striákat, de ha megint hízol, akkor megint lesznek.

Terhesség alatt szoktak elsősorban kialakulni, ezért terhességi csíkoknak is nevezik őket.

Ha mostanában jelentek meg, akkor kezdd el hidratáló krémmel kenni a bőröd, hogy lehetőleg több ne alakuljon ki - vagy legalábbis ne annyi.

2011. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van, most kezdtek el zavarni..:/ de ha sokat sportol és egészségesen étkezik valaki, akkor sem fog elmúlni?
2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De mid van?

A narancsbőr ( ez: [link] ) elmúlik, a stria nem. Teljesen egyszerű, tessék használni a keresőt!

2011. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem narancsbőr, hanem stria, mert csúnya erősen lila,és sajnos nem egy helyen és nem is kevés :S

Akinek volt már, és ilyen csúnya az a későbbiekben milyen lesz majd, mit tapasztalt?

Láttam képeket,h fehérré alakul, de ez azt jelenti,h fürdőruháról lelehet mondani örökre?

2011. jún. 8. 09:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell :) Egy csomó nőnek vannak striái, mégis felvesznek fürdőruhát. Pl. én is :D

Ha sikerül lefogynod, akkor ezek is vékonyabbak lesznek, így kevésbé feltűnők. Plusz ha lebarnulsz, még kevésbé látszanak.

2011. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!