Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akupunktúrás fogyókúra korhoz...

Akupunktúrás fogyókúra korhoz van kötve? Ha igen, akkor hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés
Egyéb információkat is szivesen fogadok erről...:) a válaszokat előre is köszönöm.
2009. márc. 22. 21:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem gondolom, hogy korhoz lenne kötve. Ha profihoz mész, aki egyben orvos is, akkor segít kialakítani a szúrások mellé egy, az életkorodnak megfelelő étrendet. Én 19 évesen fogytam a Giller Mirjamnál 17 kg-t két hónap alatt (volt miből). A mai napig sajnálom, hogy nem tornával, mert majdnem a duplája jött vissza, a bőröm pedig tönkrement.

Nem tudom sajnos, hogy manapság milyen diétával csinálják, de akkor nekem napi 600! (értsd: szinte semmi) kalóriát kellett tartanom. Sikerült, de energiám nem volt semmi. Most épp életmódot váltok inkább egy dietetikussal és mozgok. Hosszú távon csak ez jön be sajnos, legalábbis én ezt mondhatom el magamról.


Érdemes kipróbálni, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, mert ha betartod az előírt diétát a szúrkák mellett tényleg bekövetkezik egy látványos fogyás. Amikor én jártam, én voltam a legfiatalabb. Mivel nem tudom hány éves vagy, azt ajánlanám, hogy hívj fel pár akupunktőrt aki ezzel foglalkozik és kérdezd meg, hogy az életkorodnak, súlyodnak megfelelően ajánlják-e neked ezt a fogyási módszert.


Sok sikert a fogyihoz!

2009. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!