Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az alábbi diéta?...

Milyen az alábbi diéta? Hosszú távon lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
A lényege az,hogy reggelire lehet enni szénhidrátokat is,még a kifli,kenyér is belefér,2 órával később 10 db szűzteakeksz és ebédre csak zöldség/gyümölcs,esetleg hal.Aztán 14:00 után no kaja.plusz 70 perc sport,és csak vizet inni.Szerintem hatékony,de nem valami egészséges.Nektek mi a véleményetek?Amúgy nem én csinálom,hanem a barátnőm fogyózik ezzel a módszerrel.
2009. márc. 22. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég durva.. kicsit tönkreteszi magát a csaj, hameg abbahagyja (mivel ezt nem lehet sokáig csinálni , föleg nem egy életen át) szép gyorsan visszahízik meg még ki tudja milyen egészségügyi problémái lesznek, vszinü hogy kikészül a gyomra..
2009. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem jo. A dietaban a lisztes dolgokat ki kell iktatni! Kenyer, kifli, szuzteakeksz ezek minek?

14 ora utan semmit sem szabad enni?

Inkabb reggeli ebed vacsora es mellette mozgas sokkal jobb. Reggeli gyumolcs, vagy tej muzlivel, joghurt muzlivel, aztan normalis ebedet enni, de kisebb adagot csak, es vacsira lehet salata vagy gyumolcs salata. Abszolut semmi lisztes termeket nem enni ez fontos!

2009. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez hülyeség.... Ő találta ki? Ez a szűzteakeksz nem értem miért oylan fontos, de vmire bizt jó, legalább tízórai. Ebédre még ehetne mindenféle húst ami nem zsíros. És kell még két étkezés a nap folyamán. Nem fogja az eredményt megtartani ezzel a módszerrel. tartson még két étkezést.
2009. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez elég durva.. ha a kalóriamennyiséget tekintjük szerintem a szénhidráttal együtt is jóval 500 kcal alatt van.. bár nem tudom, reggelire mennyit lehet/szokott enni..a szűzteakekszben rengeteg rost van, az hasznos, és el is telít,ajánlják is. de 1 db-ban kb 1 kcal van (ha ez olyan, amilyenre gondolok).. ha "rendesen" eszik reggelire, eltelíti, szóval nem is hiszem, h 2 óra múlva szükség lenne a kekszre, hiszen akkor nem is lehetne még éhes.. az, hogy minden nap eszik zöldséget oké, de még így is egészségtelen, megterhelő és első ránézésre eléggé kétségbeesett "fogyni-akarok-sokat-gyorsan" étrend.. Plusz a bevitt kalóriák alacsony száma és a mozgás miatt pár napon belül sztem eléggé kifárad, rosszkedvű lesz.. és megvan a veszélye annak is, hogy 1 ilyen fogyókúra után ráveti magát a hűtőre.. :/ nem akartam okoskodni és bocsi a kisregényért, csak az ehhez hasonló rossz fogyókúrázással kapcsolatban nekem vannak tapasztalataim..:S:D
2009. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek.köszi mindenkinek
2009. márc. 29. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!