Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan müzlit venni...

Hol tudok olyan müzlit venni amiben nincs cukor?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 09:27
 1/10 anonim válasza:
100%
A Norbi termékekben, nincsen cukor. Bár neki csak müzli szelete van. Ha zacskósra gondolsz, akkor a Bio müzlik között találsz olyat amiben nincs, ilyet pl: DM-ben biztosan találsz, vagy nagyobb hipermarketek bio polcain
2009. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem olyan "műzlit" nem tudsz venni. Amire te gondolsz az a zabpehely (figyelem: nem Corn Flakes, Nestlé Fitness meg hasonló szénhidrát BOMBÁK!), ilyen kis zacskós kiszerelésben lehet kapni.


Pl. ez egy jó zabpehely:


[link]

2009. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a hozzáadott cukorra gondolt, mert persze a müzli egyes összetevői eleve tartalmaznak cukrot. "Natúr" müzlit pedig az első válaszadó által leírt helyeken lehet venni.
2009. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 23. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben vagy egy nagyon jó műzli, 40% gyümitartalommal. Abban minimális a hozzáadott cukor. Piros doboza van, a neve: MasterCruble Fruit. Nagyon jó.
2009. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A müzliben mindenképp lesz cukor, mert

müzli = zabpehely + gyümölcs

Gyümölcs = Fruktóz magyarul gyümölcsCUKOR.


Vegyél sima zabpelyhet Lidl (hántolt) : 160/fél kg, Cora, Match (nagyszemű hántolatlan) kb 400-600 /fél kg.


Reggel beleteszed egy tányérba vizet engedsz rá hogy ellepje be a mikróba (100g = 3 perc) a zabpehely felmelegszik és máris lehet enni akár magában is és nem lesz olyan "fa" íze.

2009. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr.Oetker gyümölcsös müzli nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Abban van mazsola, egyéb aszalt gyümölcsök, szárított babán stb., szóval ízre édes és finom, és csak természetes gyümölcscukrok vannak benne.
2009. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
baNán.
2009. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi mindenkinek :). Most már van miből válogatnom!
2009. márc. 23. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem átverés az összes

Zabpehely én nem zabpeleyliszt!

2009. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!