Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek a munkahelyemen,...

Mit egyek a munkahelyemen, ami nem hízlal? (8 órás munkaidő)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék mindig szendvicset vinni. Valami fogyókúrás ennivalót tudtok, amit el tudnék vinni a munkahelyemre, és nem is lennék rosszul az éhségtől? Ti mit szoktatok vinni, ami ilyen jellegű?
2011. jún. 18. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én suliba járok még, de az is kb. 8 órát vesz igénybe.Volt egy idő amikor egy joghurtot vittem, meg ilyen győri édes jóreggeltet.Attól fogytam is igaz nem sokat, de fogytam.Még egy banán vagy alma vagy bármilyen szezonális gyümölcs is jó ötlet lehet, hogyha van rá időd, és lehetőséged a munkahelyeden.Vagy esetleg saláta de az öntetek hizlalnak.
2011. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is suli idő alatt 8 órás, de ha van hűtőd az nagyon jó lenne

hűtő, mikro esetére: párolt zöldségek csirkehússal, hallal, tojással, mozzarella sajttal, főtt újkrumpli, pár kanál barna rizs, töltött zöldségek, rakott zöldségek, zöldséglevesek, husos-ragus levesek, saláták, paradicsomos húsgombóc, joghurt, kefír, főzelékek főtt tojással, husival


nincs hűtő, mikro-sós lében tonhalkonzerv, zöldségek/saláták/savanyúság, gyümölcsök, kefír, joghurt, abonett, sovány sajt, abonett-sandwich, korpovit keksz joghurttal, gyümölcsök, zabpehely, magvak, cukormentes müzliszelet

2011. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:))
2011. jún. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!