Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnam elerni, hogy lemenjen a derekamrol a felesleg, illetve a honaljam alatt?

Csak ezzel a ket terulettel van problemam. Nem tudom, hogyan tuntethetnem el?

2011. jún. 19. 00:56  Privát üzenet  

A válaszok

diétával, zsírégető mozgással, mellette izomformálással (de annak úgyis csak akkor látod eredményét, ha már nincs rajtad zsír)

célzott fogyás még mindig nincs. ha valóban csak ott van felesleg, úgyis onnan fog lemenni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. jún. 19. 01:21 Privát üzenet
Hulahopp karika nagyon jó derékra. Hónaljra nem tudom.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. jún. 19. 01:48 Privát üzenet
Ha fogysz mindenhonnan fogysz olyan nincs, hogy csak onnan ahonnan te szeretnél. Diéta + mozgás.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. jún. 19. 08:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Akkor sajnos nincs megoldas, maradnak velem, mivel fogyni mar nagyon nem szeretnek. :(

# 4/4Időpont 2011. jún. 19. 11:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogyni akarnék a hasamról meg a derekamról, mivel érhetem ezt el?
Nem ettem túl sokat ma? Lemenjen még éjfélkor egy fehérjeturmix?
Reggelire,10òrásra, ebédre és vacsorára milyen ételket fogyaszthatnák, hogy lemenjen a hasam?
Szükségem volna egy diétára, amit izomtömegnövelés mellett használhatok, azért, hogy lemenjen az oldalamról az úszógumi és az a viszonylag vékony zsírréteg a hasamról. Tudtok ilyet?
Milyen tornát kéne csinálnom hogy a csípőmön lévő felesleg lemenjen?
Szülés után milyen hatásos gyakorlatot végezzek, hogy a hasamról és a derekamról lemenjen az úszógumi?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!