Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20-25...

Hogyan fogyjak le 20-25 kilót, éhzés és mindenféle csodabogyó nélkül, amit hosszú távon is tudok tartani. Egyszerűbben, hogyan váltsak életmódot?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok. 167 cm magas és kb. 100 kiló. Hetente 3-4-szer 1 órát szobabiciklizek már egy hónapja. Hogyan váltsak életmódot, ha minden nap délután 4-kor tudok csak főtt kaját enni. Ez mindig leves + valamilyen hús körettel. Miket egyek napközben, mennyit. Kb. 80 kilóra szeretnék lefgyni, adjatok tanácsot! Az egészséges életmódot utánna is szeretném folytatni, vagyis olyan tanácsokat szeretnék, amit nem unok meg, változatos és egész életem végéig csinálhatom.
2009. márc. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy csomó tipp van, és pontosan az életmódváltásról szól: [link]
2009. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elméletben elég egyszerű, gyakorlati megvalósítása már annál nehezebb. Nem mondom hogy szenvedni kell, mert nem erről van szó, hanem akaraterő kell, és nem megy egyik napról a másikra, hanem a szép külső ÉVEK munkája! (persze itt nem arra gondolok aki genetikailag olyan mert van elég sok ember aki megteheti hogy eszi a hamburgereket, szalonnát meg hasonló undormányokat és mégsem hízik, ez genetika! Más kérdés hogy ezt hosszú távon mennyire tolerálja a szervezetük)


Van egy nagyon hasznos oldal, ahol le vannak írva az alapismeretek

[link]

Ez egy testépítő oldal de ettől nemkell megijedni, mert a normális testépítők akik ezt üzemeltetik nem "buta gyúrósok" és ha valakik akkor ők tudják hogy hogy lehet rendesen lediétázni. A diéta azthiszem az alapismeretek 3. oldalán van, de végülis az egész hasznos! (mellesleg ha tényleg le akarsz fogyni és nem csak írod, akkor úgyis fogsz időt szánni arra hogy rendesen utánajárj a dolgoknak, itt elkezdheted és igazából itt minden le van írva.. nem akarlak győzködni, mert ha elolvasod és értelmezed a leírtakat akkor te fogsz jól járni nem én:P)

2009. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szia nekem is épp enyit kénne, bár nekem 80kgról fundáljunk ki együtt valamit ha vabn kedved hozzá.
2009. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is leírták, életmódváltás, szemléletváltás szükséges. Az életmód pedig FEJBEN dől el. Ezért, mielőtt elkezded, OLVASS! Rengetegen kezdenek bele egy diétába úgy, hogy nem tudják, mit miért, mi a különbség a cukrok között, mi az a protein... Olvass, hiszen van időd! Szánj rá egy hetet, vagy kettőt! Rá fogsz jönni, mennyi mindent másképp kell csinálni, mennyire egyszerű és olcsó egészségesen, "tisztán" táplálkozni, és micsoda iparág épül a különböző "csoda" kapszulák, fogyasztó porok és módszerekre, pedig az összes hatékony módszer ugyanarról szól! Ha ezeket elsajátítottad, akkor kezdj bele és hidd el, sokkal könnyebb lesz! Sok sikert kívánok!
2009. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90 napossal siman menni fog, anyukam 20 kg-ot dobott le es megfiatalodott 10 evet. Sok sikert!
2009. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van, 1- életmódváltás (levan írva feljebb, lásd alapismeretek), 2- örökre reménykedni a csodadiétákban, és csodálkozni hogy ha "mindenki ismer olyat akinek működik, akkor pont nekem mért nem működik?". Én az 1. mellett tettem le a voksom évekkel ezelőtt, és nem bántam meg!
2009. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Irtam, hogy nem csodabogyóktól akarok lefogyni, hanem életmódváltással.

Most tartok az olvasás résznél. Ahogy valaki javasolta.

2009. márc. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!