Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő diéta és heti 4...

Megfelelő diéta és heti 4 alkalom 1 óra szobabiciklizés - mennyi idő után fog látszódni az eredmény, vagy beindulni a fogyás?

Figyelt kérdés
28 L / 162cm / 69kg
2011. jún. 21. 15:17
 1/10 bix ***** válasza:

a MEGFELELŐ diéta mellett elég lehet, heti 1 kiló körül kellene mozogjon étlagban.

hogy ez mikor látszik rajtad meg... azt senki nem mondja meg. csináld aztán ha kész vagy tudni fogod.

2011. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2541325másodperc múlva fog látszódni! Figyelj... passz! Mi az, hogy 1 óra biciklizés? Hogy? Ha olyan tempóban mint öreganyám akkor nem biztos. Megfelelő diéta? Honnan tudod, hogy megfelelő? Hány kcalos?


Még pontos terv alapján sem tudnánk megmondani!

Nézzünk engem....


Kaja nagy átlagban:

3500 kcal 180g fehérje 270g szénhidrát 170g zsír


Edzés heti hatszor, kb 2,5 óra az intenzitásról annyit, hogy az 5*5-öt illetve 5*4 épp végigmegy ha lehet minél nagyobb súllyal.

Első nap: bicepsz hát alkar

második nap: tricepsz váll mell

harmadik nap: törzs láb

és ezt heti 2x


Adataim: 19éves 176cm magas 80kg-os fiú


Ha ez alapján megmondod, hogy fogyok, tartom a súlyom vagy nő a tömegem akkor király vagy. Lemerem fogadni mindenki mellélőne ha igazi kérdés lenne. (ja és mielőtt belekötne valaki a zsír mennyiségébe tudatom vele, nem érdekel nem vagyok testépítő... és az sem zavar ha egészségtelen)

2011. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Látom te sok helyre írogatsz, hátha tudsz segíteni: súlyzós edzéssel mennyi idő alatt tüntethető el az integető izom? Egyelőre 1 kilós súlyzókkal dolgozok itthon, mert teljesen kezdő vagyok, és 3 sorozatot csinálok a gyakorlatokból, 15 darabot mindből.
2011. jún. 21. 15:51
 4/10 A kérdező kommentje:
A kommentem az elsőnek szólt természetesen.
2011. jún. 21. 15:52
 5/10 bix ***** válasza:

samurai: ha ennyi fehérje és szénhidrát, valamint nagysúlyos edzés mellett nem tömegelés a cél akkor nem én b@szom el hogy nem tudom, hanem te:D



kérdező: integető izom? olyan van? súlyzóval izmot eltüntetni? ezt gondolom te se gondoltad komolyan. valami konkrétumot amiből ki lehet indulni...

2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, az integető az a tricepsz, szóval a kar alsó része, ami nőknél előfordul, hogy lötyög:) Remélem így érthető:)
2011. jún. 21. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Elárulom most épp se nem hízok és sem nem fogyok... mondtam, hogy mellé lőtök :D Nem b4szom el mert mint említettem nem vagyok testépítő nem érdekem a nagy izomtömeg. Ha annyira tömegelni akarnék visszavennék az edzés intenzitásából lejjebb venném a zsírt és följebb a szénhidrátot és tádám máris híznék :)
2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bix ***** válasza:
hát az érdekes mert a táblázatom szerint én tavasszal átlag 4200 kcal kicsit 300g fehérje, és még ennél is picit magasabb zsír mellett tömegeltem:) pedig én aztán nem vagyok hízékony... heti 4 edzéssel bár azon átszaladtam hogy 2.5 órás heti 6 edzésed van:D bár volt edzőtársam aki 3 órákat tolt, mondjuk ő koxal de lényegtelen. tömeg végén én 118 voltam, most 110 alá csúsztam be diétával, 2 méterhez:)
2011. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ja de neked ez a célod nem? Nekem egy a lényeg, minél több tárcsát látni a rúdon, minél erősebb legyek. Ha úgy van, hogy híznom kell, hogy továbbhaladjak akkor azt úgy is érzem... ilyenkor emelek a kaján azt csá.
2011. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tudom, mire gondol az integető izom kifejezésben :P


Az nem "izom" hanem háj, csak így szokták emlegetni :/


Szóval amikor integetsz, akkor a tricepszed hónaljadhoz eső részén lötyög a háj.

2011. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!