Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni? Tudományos...

TOMAtm kérdése:

Így lehet fogyni? Tudományos megközelítéssel!

Figyelt kérdés

Szóval,olvasom a sok marhaságot,gondoltam fényt gyujtok a sötétségben.

1: a kardió állóképességet javít,hatékonyságot = kevesebb energiával meg tudod tenni azt amit korábban nem vagy csak alig tudtál.ez akkor most jó vagy nem,ha fogyni szeretnénk? természetesen is is.a diéta során és a kardió során is a szervezet Kortizol hormont termel,ami hatékonnyá szeretne tenni minket.vagyis,lebontja az izomzatod és a hasi zsírpárnákat erősíti meg,igy felkészülve a diétánkra és a futópad több órás kínzására.hoppá,akkor a kardió rossz?hát igen,a kardiózás rossz egy szint után.

2:mit tegyünk hogy csökkenjen a kortizol szint és jól nézzünk ki?ilyenkor jön be a súlyzós edzés.mivel a zsír rosszul mutat rajtunk és egyátalán semmi haszna,ezért edzünk!-hogy izmosabbak legyünk(az izomzat EGYFOLYTÁBAN kalótiát éget,nem kell hozzá edzés sem) -hogy több tesztoszteron hormont termeljünk ami természetes úton gátolja a kortizol zsírfelhalmozó és izombontó szándékát. -hogy növekedési hormonokat szabadítsunk fel,ami a világon a legtökéletesebb természetes zsírbontó.

3: a Növekedési hormon:a testünk fiatalságáért,fittségéért és szépségéért felelős 'csodaszer'(a nőkben terhesség után jelen van ezért képes a bőrük nyúlni és visszahúzódni a szülés után)ez mindenkiben ott rejlik,csak nem akaródzik felszabadulni.mit tehetünk?a nehéz fizikai edzés az ami a leginkább felszabadítja ezt a hormont(és a marhahús pl ami a leginkább segíti a termelését!!).azoknak akik nagy súlytól szabadulnának meg,mindenképp javaslom,mivel a bőrre hatással van!ki szeretne fogyás után egy 3 számmal nagyobb'ruhában' feszíteni a strandon?


Ha valami nem világos,szivesen adok tanácsokat.én utánaolvastam nagyon nagyon sokat(orvosi könyvek stb) és saját magamon teszteltem ezeket,nagyon eredményesen.

csodaszerekben,csodadiétákban,varázsmagokban nem tudok segíteni,ezekkel ne keressnek!

Sok sikert mindenkinek,aki szeretne sokáig,egészségesen és csodálatos formában élni!


2011. jún. 21. 18:05
 1/4 bix ***** válasza:

megválaszoltál pár kérdést, de többet tettél fel mint amennyit megoldottál. azt mondod hogy a kardió egy idő után nem jó, de ezt az időt nem definiálod, és egyébként se adsz alternatívát hanem azt mondod hogy súlyzós edzés. arra írhatok már most neked 85 féle intenzitású osztású, stb tervet, semmit nem oldottál meg.

ezzel nem gyújtottál a sötétben fényt, csak megráztad az elemlámpát hogy hátha megjavul:D

2011. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fúú ez aztán meg van bonyolítva.:)

fogyás=kevesebb kalória és sok mozgás.

nekem ez 10éve simán bevállt pedig akkor semmit nem tudtam a fogyókúráról (nem volt internetem még), súlyzót nem vettem a kezembe soha. viszont minden nap tornáztam aztán később aerobikoztam hetente 3x és persze kevesebbet ettem mint előtte és nem nassoltam.

2011. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló:ez egy irányvonal ami felfedi a testben lezajló folyamatokat.nem definiálom az időt mert ez egyén-függő,életkor,súly,edzettség,genetika ezek mind belejátszanak ebbe.egy szint után csak személyi edző tudja megmondani hogy pontosan mire van szükséged.

második válaszoló:valószínüleg jó genetikai adottságokkal rendelkezel,vagy nem volt igazán sok súlyfelesleg rajtad.nagy vonalakban igaz ez a kalóriahiányos elméleted,azonban azt nem vetted figyelembe h a szervezet vész álljba teszi olyankor magát és az átlagos 2500kcal lemehet akár 1000-1500ra is,napi szinten,tehát egy 800-1100as napi kcal bevitelnél jelentős lassulás következik be a fogyásban.másrészről pedig a szervezet nem éheztetésre lett beállítva,tehát hosszútávon a csontritkulástól elkezdve az érrendszer tönkremeneteléig bármi bekövetkezhet.

2011. jún. 22. 18:26
 4/4 anonim válasza:
Én amúgy nem értek hozzá és épp lejjebb szeretném faragni magamról a zsírt. Szóval annyit vonok le az irományodból hogy mozgassuk az izmainkat akár edzés nélkül és együnk marhahúst. Remélem jól értelmezem a lényeget.
2011. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!